Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Puro tüttürenler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hocam zaman zaman kırıcı olduğumun farkındayım, ama inanmadığım şeyleri söylemekten de imtina ederim, ben de uzun süredir artık ya sigara konusunu açmıyorum ya da bıraksan iyi olur diye geçiştiriyorum..

Asistan iken günde 2 , nöbetçi olduğum zamanlar - ki çoğu zaman- 3 paket içerdim. Yani ben de içtim, ama bizim insanımız maalesef kibar uyarıları pek kaale almaz.

Neyse, başka da birşey yazmam, yeterince antipatik oldum zaten..

Bu bu konuda son mesajım olsun, alınanlardan da özür dilerim..

Yorum

• İftardan sonrasına hazırlık..Pipo: Savinelli Tütün: Epikur Full Virginia Plug

Click image for larger version

Name:	IMG_20200502_193830.jpg
Views:	400
Size:	1.11 MB
ID:	163065

Yorum

• _sefa_
        _sefa_ Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ne kadar lezzetli gönüyor o tütün ya. Yakmalık değil ısırmalık sanki

• protectedsugar
        protectedsugar Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        ..aynen öyle..%100 sıkıştırılmış saf Virjinia...kokladığınızda burna hafif çikolata, hafif nemli toprak kokusu geliyor..çok derin nefes aldığınızda da derinden tatlı çimen kokusu geliyor..bir havası "Vetiver" gibi :-)..dilinize gerçekten "şeker" tadı geliyor..çünkü Virjinia tütünlerinde şeker oranı çok yüksek..ısıtmadan çok yavaş içmek lazım..zor tütün aslında..kesmek lazım vs.

• Bu virüs olaylarından önce bir iş toplantısı için rakı balığa gitmiştik. Masadakilerden biri ilerleyen saatlerde üzerinde kraliçe gibi bir simge olan bir puro ikram etmişti. O puroyu içtikten sonra anladım ki bu zamana kadar içtiğim purolar samanmış. O akşam ismini söyledi ama tabi kafalar çakır olduğu için hatırlamıyorum. İş toplantısı olduğu için de adamı sırf bunun için aramaya çekiniyorum açıkçası Sizce bu puro ne olabilir?

Yorum

• 2 yıldan uzun süredir puroya erişimimin zorlasmasi ve dovizin artışından orantılı fiyatının da artması beni uzaklastirdi kendisinden. Hoş eşimin de katkısı olmustu çünkü sigara da kullandığım zamanlardi. Su siralar tekrar puro arayışı icine girdim. Karantinada keyiflenmek adina aradığım birkaç kanal oldu ama bulamadım. Sitenin bu kısmına bakmak hic aklima gelmemişti. Burada da seveni varmış benim gibi. Parfum spliti gibi puro spliti fikrini hayata geçiren varsa beni haberdar etsin lütfen 🙏🏻 haftada 1 tellendirmek bu mevsimlerde cok keyifli olur gerçekten...

Yorum

• Yorum

• Yorum

• Yorum

• Yorum

• Yorum

• Yorum

• Yorum

• Kardeşinize hayrına bir davidoff , Cohiba, ne bileyim bir Romeo juliet gönderin, che tüttürmekten ciğerim soldu.
                        Sadece garçons.

Yorum

• Yorum

• Abbathdoom
                            Abbathdoom Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Hocam bu başlıkta paylaştıklarınız için de puanlama yapabilir misiniz ? 😊

• cornelius
                            cornelius Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Meşakkatli iş. Soran olursa belki mini özet halinde.

• Yorum

• Sadece garçons.

Yorum

İşleniyor...
                            X