Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tavsiye

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tavsiye

Arkadaşlar yaşadığım bir olaydan ötürü bu konuyu açma ihtiyacı hissettim.yaklaşık 7 ay kadar önce oldu.üye olmayan biri bana satılık parfümlerim hakkında ulaştı.Bir süre muhabbetimiz olunca güven duydum kendisine ve maaş gününü beklemeden gönderdim parfümleri. Hatta bir dost kazandım düşüncesiyle alışverişinden daha yüksek meblağlı şişeli bir niche parfüm hediye ettim kendisine.Ama galiba borç yiğidin kamçısıdır sözü bu arkadaşımız için birşey ifade etmiyormuş.benzer bir durumu forumdan bir arkadaş ile yaşayınca bunun bir alışkanlığı olduğunu düşündüm ve siz değerli forum üyelerini korumak adına bu başlığı açmak zorunda kaldım.yoksa o paranın peşinde değilim dediğim gibi ondan daha değerli parfüm hediye ettim ben kendisine.naçizane bir tavsiyem para transferi gerçekleşmeden parfümlerinizi yollamamanız.
    konuyu foruma sorumlu hissettiğim için açtım
    Bu konuyu adminimizle görüşüp açmış bulunmaktayım.
    Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son Düzenleme şerif23; 31-01-21, 06:46. Tarafından yapıldı.

Tavsiye için teşekkürler.

Yorum

Geçmiş olsun hocam

Yorum

geçmiş olsun hocam

Yorum

Geçmiş olsun hocam.. Bilgilendirme için ayrıca teşekkürler.
          estefanyen

Yorum

Üzücü bir durum yaşamışsınız Şerafettin bey, toplum olarak geldiğimiz nokta maalesef bu. Demek bu ülkede insanlar yaşamsal ihtiyaç olmayan bir parfüm uğruna gururlarını, haysiyetlerini ayaklar altına alabiliyorlar. Bunu görmek esef verici.

Yeri gelmişken küçük bir anektod aktarmak istedim,
            Hitler'in sevgilisi / intihar etmeden 40 saat önce evlendiği eşi Eva Braun, geride bıraktığı intihar mektubunun sonunda, ödenecek faturalarının bir listesini (hava gazı, su v.s.) yapmış ve bu faturalar için para ayırdığını, yakınlarından faturaları kendi adına ödemelerini rica etmiştir.

Yorum

Çok geçmiş olsun , bilgilendirme için teşekkürler

Yorum

Ülkemizde kurnaz geçinmeye çalışan pek çok insan var.Ama farkında değiller,kurnazlık marifet değil,aptallığın göstergesi.Geçmiş olsun Şerif hocam.
                Son Düzenleme doors; 12-11-19, 16:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

Hassasiyetin için teşekkür ederiz Şerafettin hocam. Umarım dost kazanma peşinde olanların sayısı sürekli artar. Topluluğumuzu kaliteli kılmanın temeli budur. Art niyetli insanla uğraşmak zordur ve ben de defalarca yaşadım benzer şeyleri. Ama ne var ki forumun geneline hakim olan kaliteli insan kitlesi sayesinde kırılmadan dökülmeden yoluma devam edebiliyorum.

Yorum

Teşekkür ederim arkadaşlar

Yorum

Geçmiş olsun Şerif hocam. Malesef insanlar artık 3 kuruşun peşine düşmüşler. Güven kırıcı bir olay olmuş. Çok yazık.
                      Son Düzenleme avalon; 13-11-19, 12:16. Tarafından yapıldı.

Yorum

Üzüldüm valla hocam benimde yakın zamanda başıma geldi . Bir sürü dekant yolladım satış fiyatının çok altında yanındada hediyeler falan paranın yarısını zor yolladı. Mevzu para değilde paylaşma kültürünü yok ediyor güven kırıyor bu kalpazanlar.

Yorum

Benzer bir olay hakkında bende uyarıda bulunayım. Oytun isimli bir şahıs sahibinden.com üzerinden onlarca ürün resmi koyup sahte veya anlaştığı kişiye farklı basit ürünler gönderen bir dolandırıcıdır. Ben ara sıra sahibinden de parfüm adı altında arama yaptığımda sıralanan ürünlerin % 40 civarı bu şahsa ait Antalya / Kemer konumlu ürün görürseniz sakın bulaşmayın konum o satıcının. Üstelik çeşitli yerlerde aynı şahıstan onlarca şikayet okudum. Sahibinden neden bu kullanıcı hakkında işlem yapmıyor anlamıyorum.

Yorum

Hocam geçmiş olsun özellikle ülkemizde nezaketi,saygı duymayı,naif olmayı eziklik güçsüzlük olarak algılıyorlar bu bağlamda kurnazlık tilkilik peşindeler çoğu kişi

Yorum

...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme şerif23; 20-01-21, 23:26. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ntmm22
                                ntmm22 Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Şerif hocam mesajı ilk yazdıgınızda da naif duruşunuzu göstermiş yazacak arkadaşlardan da kötü yazmamasını istemiştiniz, bilmem kaç zaman sonra borcunu getiren borçluyu, alacaklıyken de duruşunu bozmayan sizi tebrik ederim hayırlı günler.
                            İşleniyor...
                            X