Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

bulaşıklar için ne kullanıyorsunuz

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• bulaşıklar için ne kullanıyorsunuz

çamaşırda kimyasaldan kurtulduk bu borla yapılan malzeme sayesinde, bulaşık içinde olsa ne güzel olurdu çoğu bulaşık malzemesine alerjim varda

yeşil annem sitesinden almış oldugum bulaşık tabletini ortadan ikiye bölerek idareli bir şekilde kullanıyoruz evde gayette memnunuz

borla yapılan deterjan cıktı ama kimse pek oralı değil türk malı diye hor görüyorlar herhalde hanımlar bayılıyorlar israil malları tüketmeye persil perwoll galgonit finish alo ace ve aklıma şuan gelmeyen birçok deterjanla hem kendileri zehirleniyor hemde bizleri zehirliyorlar maalesef

üretim yok diye bıdı bıdı yaparlar üretirsin almazlar enteresan bi milletiz valla baylıyoruz yabancı malları tüketmeye

Yorum

• tanacity
      tanacity Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      teşekkür ederim.

Orjinal yazı sahibi: foreverroma View Post
    yeşil annem sitesinden almış oldugum bulaşık tabletini ortadan ikiye bölerek idareli bir şekilde kullanıyoruz evde gayette memnunuz

borla yapılan deterjan cıktı ama kimse pek oralı değil türk malı diye hor görüyorlar herhalde hanımlar bayılıyorlar israil malları tüketmeye persil perwoll galgonit finish alo ace ve aklıma şuan gelmeyen birçok deterjanla hem kendileri zehirleniyor hemde bizleri zehirliyorlar maalesef

üretim yok diye bıdı bıdı yaparlar üretirsin almazlar enteresan bi milletiz valla baylıyoruz yabancı malları tüketmeye

Kinayeli yabancı mal tüketmeye bayılıyoruz diyorsun ama kullandığın tüm parfümlerin hepsi yabancı menşeili? Aynı mantıkla sen de Hunca marka parfümler dışında hiç bir markayı kullanma o zaman. Bence de enterasan bir milletiz

Yorum

değerli arkadaşım bulaşık tableti ve zararlı kimyasal ürünler üzerinden bir atıfta bulunup bilgi vermek istedim arkadaşımız yukarıda önemli bir konuda bilgi istemiş fikrimi söyledim kalkıpta bana laf sokmanın anlamı yok ayrıca nerden biliyorsun benim sadece yabancı menşeili parfüm kullandığımı belki evimde türk menşeili parfümde olabilir

Yorum

Laf sokmadım tabii ki öyle de bir gayem yok ama dedikleriniz de tutarsızlık var. Ben gayet güzel bir şekilde örnekledim olayı. İyi akşamlar.

Yorum

İşleniyor...
        X