Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

geri döndüm...

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• geri döndüm...

Arkadaşlar selamlar, pafum merakı forumunda bu nicki kullanıyordum,parfüm tutkusu forumundada eskiler bilir SUZERK nickini kullanıyordum..yaşadığım ciddi sağlık sorunu nedeniyle çok sevdiğim bu hobimden yaklaşık 2 yıldır tamamen uzak kaldım...buarada diğer forumlar kapanmış sanırım?? çoğu arkadaşı hatırlıyorum diğer forumlardan..ben yerimde sayarken parfüm konusu hiçte yerinde durmamış...nasılsınız umarım iyisinizdir? fırsat buldukça yorumlara iştirak etmeye çalışacağım tabi eski bilgilerim le.. sınıfa ara vermiş öğrenci gibi hissediyorum kendimi...bakalım arayı kapatabilecekmiyim??tamda nişlere yönelmeye ve tecrübe etmeye çalışırken yaşadım sağlık sorununu..herşey insanlar için fakat en önemli değerin sağlık olduğunu tekrar hatırlatmak isterim...

Gelmiş ve ebediyen geçmiş olsun sevgili Andy. Hiçbir şey için geç kalmış değilsiniz, yeni açtığınız sayfalarınızın sadece güzelliklerle dolmasını diliyorum.
    Bu haberinize en çok Ellis Boyd Redding, nam-ı diğer Red sevinmiştir.

Tekrar hoş geldiniz aramıza.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

Çok geçmiş olsun, hoş geldiniz..
      estefanyen

Yorum

Geçmiş olsun. Sizi tekrar görmek güzel.

Yorum

Çok geçmiş olsun. Sizi tekrar burada görmek çok güzel

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Çok geçmiş olsun diliyorum hoşgeldiniz

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Hoşgeldin

Yorum

Hosgeldiniz ve cok gecmis olsun. Keyifli forumlar.

Yorum

Aramıza tekrar hoşgeldin sevgili suzerk,eski dostları görmek güzel.

Yorum

Geçmiş olsun çok...Umarım herşey yoluna girmiştir..Hoşgeldin...

Yorum

Sevgili LAGARFELD,ALİ,MATRAİ,MERTCANTEKELER,MMTMMTLU1903,A VALON,CONNOİSSEUR,ERDEM TRUSTALT..Hoşbuldum, : Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum...inanın okurken duygulandım...eski dostları görmek gerçekten çok güzel,bir anda mygitar parfüm forumunda başlayan,sonra sırasıyla parfümtutkusu ve parfümmerkı forumlarında devam eden bu hobi ile sizlerle tanışma şerefine nail oldum..neredeyse 10 yıl oldu dilekolay,bir çok paylaşım yaptık , ..şimdi anlıyorumki sağlık dışındaki her şey ama herşey sağlık gidince anlamsız oluyormuş..Lagarfeld kardeşim evet RED e seslenmek istiyorum "UMUT İYİ BİRŞEYDİR.BELKİDE EN İYİ..İYİŞEYLERDE ASLA ÖLMEZ"...

Yorum

Çok geçmiş olsun, aramıza döndüğünüze sevindim, bence yakalamanız, yetişmeniz gereken birşey yok, bir bakmışsınız kendiliğinden oluyor herşey ve siz yine parfümler hakkında sohbet ediyorsunuz.. yeter ki içinizden gelsin..

Yorum

Hoşgeldin.

Yorum

Haydi o zaman Shawshank'ten kaçmışsınız demektir. Ağacın altındaki kutuyu alıp geliyoruz.

Mevlam bir daha yaşatmasın. Hoş geldiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pervane View Post
                              Haydi o zaman Shawshank'ten kaçmışsınız demektir. Ağacın altındaki kutuyu alıp geliyoruz.

Mevlam bir daha yaşatmasın. Hoş geldiniz.
                              geçmişi olmayan yere döndüm zihuatanejo...teşekkür ederim..

Yorum

İşleniyor...
                              X