Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum Sorunları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Benim adımı anma. Ben hiç bir yerde senden bahsetmiyorum. Sende öyle yap lütfen. Ayrıca yine saçmalamışsın benim hakkımda. Kendi kendine atıp tutma burada. Ben seni samimi birisi sandım adam gibi bir şey sordum. Çocuk yerine koydurma kendini. Adam gibi cevap vermek yerine neler söylediğini hatırlamak bile istemiyorum. Benim ile ilişkini kes lütfen ve ismimi kullanma alakam olmayan yerlerde. Ben bahsettiğin konu hakkındaki tüm mesajlarımı silmiştim. Düzgün insan ol ve sen de sil yazdıklarını o zaman. O Kİ YANLIŞ ANLAŞILMA!!!

Üçüncü kez söylüyorum. Benim adımı anma kafana göre. Herkes sınırını, yerini bilsin!

Sen kimsin, ne oldun, nereden geldin ki ben sana sopa göstereceğim. Benim öyle işlerim yok, sen dahil kimseyle bir derdim de yok!! Söyleyeceklerimi böyle herkesin içinde söylüyorum ilgilisine. Kimseyi zorla tutmuyor insanlar burada. İstemiyorsan yazmazsın bırakırsın forumu. O gün de söylemiştim yine söylüyorum. KAFAYI YEMİŞSİN SEN! PARANOYAK OLMUŞSUN Bİ GARİP!
    Son Düzenleme cantona8; 30-09-17, 04:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Ragip hocam, bana gonderdiginiz ozel mesaja detayli bir cevap yazmistim, acikcasi bu baslik altina da ayni zamanda neden gonderdiniz anlayamadim.

Cok net soyleyebilirim ki, olusturdugumuz kurallar dahilinde davranmayan ve hareket etmeyen kisilere taviz vermeyecegiz; forumda yer almalarini da istemiyoruz.

Degerli uyelerden olusan, parfumlere gonul veren bu toplulukta sadece paylasim yapilacak, ticaret degil.

Forumla ilgili sorunlarinizi burada belirtin ama kisilerle ilgili yasadiginiz sikintilari lutfen yonetime bildirin.

Yorum

• bugün ne kullandım bölümüne insanlar sadece parfüm adını yazıp bırakıyor.ben bunu hiç doğru bulmuyorum.Arama motorundan bir parfümü arattığım zaman parfümün siplit yapılan başlığı ve bolca bugün ne kullandım bölümünde yazılan ismi karşıma çıkıyor. En azından bir cümleyle parfüm anlatılsa insanlarda o kokuyla ilgili fikir sahibi olabilir.Gelecekte bu forumun bir kütüphane olması ve parfümlerle ilgili net bilgi içermesi açısından bu durum çok önemli.Ahmetin,Mehmetin bugün ne kullandığı benim çok umrumda değil ama kullandığı parfümle ilgili hissettikleri umrumda keşke bu konuda bir düzenleme yapılsa

Yorum

• Frozenwings
          Frozenwings Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Düşünceniz güzel ama konu başlığı "bugün ne kullandım?" olunca konuya bilgilendirici bir açıklama yazmak zorunda hissetmez/hissetmiyorum. Belki bunun için ayrı bir konu açılabilir.

• fsater
          fsater Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          parfüm yorumları kısmına bakın,Forumdaşlardan birisi güzel bir parfüm yorumlamış ancak altına sadece 2-3 yorum yapılmış.Çünkü insanlar parfüm yorumları kısmına bakmıyorlar bile.Bu yüzden 3 kelimelik bir cümle kurmak zor olmasa gerek, fikir ve bilgi paylaşımı açısından güzel olur diye düşünüyorum

• Kesinlikle katiliyorum. Bolca gereksiz bir sayfa o sayfa.. basta ben de cogunluk gibi davraniyordum. Fakat benim ne kullandigimi kim ne yapsin ya da bi baskasinin ne kullandigini ben ne yapayim? Cok sacma.. dedginiz gibi 1 cümle dahi olsa yorum, his, dusunce vs yazilmali. Entry coplugu gibi oluyor. Yazan arkadaslarim lutfen yanlis anlamasin. Dedigim gibi baslarda ben de yazmisimdir o sekilde. Fakat uzun zamandir dusuncelerim bahsettigim sekilde. O nedenle o sayfaya yazacagim zaman bu dediklerime dikkat etmeye calisiyorum. Inanin 2 3 satir olan entryleri okuyorum istemsiz. Cunku parfumu kullanan kisinin neler hissettigi veya ne yorum biraktigi daha ilgi cekici.

parfum isimlerini yazdigimizda bizi bir kütüphaneye ulastiriyorsa google aramalarda, o zaman forumun tıklama goruntuleme vs sayisi olumlu yonde gelisir. Cunku bilgi olan yer merak edilir. Bence bu konunun ustunde durmaliyiz. Cok onemli görüyorum.

saygilar.
        Son Düzenleme cantona8; 07-11-17, 23:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

• protectedsugar
          protectedsugar Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bence de en az bir cümle yazmak lazım.

• Neden profil resmimi degistiremiyorum ve normal sitenizden giriş yapamıyorum. Sadece tapatalk danmı giriş olunur.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Siteye giriş ile ilgili herhangi bir sorun bulunmamakta

• Başlıklara mesaj yazdığımda abonelik otomatik oluyor.Profilimdeki bildirim sayfasındaki konuyla alakalı maddeyi secmeyerek kaydet diyorum olmuyor

Bide yazmış olduğumuz mesajı nasıl düzenliyoruz
        tanışalım başlığındaki mesajımda eksik bir yer var düzeltemiyorum

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Profilinizden otomatik aboneliği kaldırıp kaydet derseniz sorun düzelecektir. Telefondan giriş yapıyorsunuz sanırım yamış olduğunuz yorumun sağ alt kısmına tıklarsanız orda size bir menü açılacak o menüden düzenleye basıp mesaınızı düzenleyebilirsiniz

• ÇETO
          ÇETO Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hocam atmış olduğunuz mesaja istinaden giriş çıkış yaptım
          hata devam ediyor

mesaj yazdığım başlığa aboneliğimi kendim iptal ediyorum

• Mesajımı düzenlemeyi hallettim teşekkürler
        ama abonelik konusu olmuyor
        Click image for larger version

Name:	89E30ECA-2C19-401D-9B44-FF46782D0AAA.png
Views:	182
Size:	31.3 KB
ID:	56757
        bu hatayı veriyor
        resim boyutu olarak küçük olanı sectim
        resim eklerken bu boyutu mu kullanmalıyız

Yorum

• benim bir sorum olacak ama forum sorunu filan değil. avatarın altında "deodorant" yazıyormuş yeni fark ettim çok moralim bozuldu Edc olaydık barı

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam o mesaj sayısına göre otomatik değişiyor az kalmış 100 mesaja senin

• Merhaba hocam forumdan gelen mail bildirimlerini kapatmaya çalışınca hata veriyor yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum

• Sorun değilde, telefondan girdiğimde beğeni veya yorum yapamıyorum. Cevap yazmak gerekiyor. Birşeyler kaçırıyorum galiba. 😀

Yorum

• Abi telefonu yan yatır o zaman çıkıyor ya da sağ alt kısımda bir şey gözükmemesine rağmen tıkla yorum yapacağın iletinin dik pozisyondayken

Yorum

• Click image for larger version

Name:	3F47ED5F-9F95-4CD3-AC31-537A1D242DA7.jpeg
Views:	64
Size:	497.6 KB
ID:	60294

Yorum

• Bi bak bakalım Şerif hocam yardımcı olabildimmi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                    Click image for larger version

Name:	3F47ED5F-9F95-4CD3-AC31-537A1D242DA7.jpeg
Views:	64
Size:	497.6 KB
ID:	60294
                    Oldu galiba. Bişeyleri kaçırmışım.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
                      Abi telefonu yan yatır o zaman çıkıyor ya da sağ alt kısımda bir şey gözükmemesine rağmen tıkla yorum yapacağın iletinin dik pozisyondayken
                      Umut yaşlanıyorum galiba.

Yorum

İşleniyor...
                      X