Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Acaba sahte mi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Acaba sahte mi?

Herkese merhaba, soldaki ve ortadaki 2014 batch, sağdaki 2019 batch. Sorum şu; ikisi de 2014 olmasına rağmen sıvının rengi neden farklı? Birisi ocak, diğeri şubat 2014 üretim. Bu normal midir yoksa sahte olmasından şüphelenmeli miyim? İkisini de denedim ama koku olarak pek bir farklılık algılamadım. Yorumlarınızı bekliyorum.

İlk önce olasılıklardan bahsedeyim.

1 formülasyon farkı olabilir
    2 en soldaki daha eski bir ilk kullanım tarihine sahipse şişe içindeki uzun demlenmeden dolayı rengi daha koyulaşmış olabir
    3 ortadaki orijinal şişeye dolum parfüm olabilir.

Benim kanaatim 3. Şık olmakta. Çok sık rastladığımız bir durum. Ve Dior Homme intense’in dolum olabileceğini en net bu şekilde olan bir sıvı renginden ayırt edebiliyoruz.

Yorum

Ortadakini tanıdığım birinden temin ettim, en soldakini gruptan bir arkadaştan aldım ondan şüpheleniyorum daha çok, ama denedim koku olarak aynılar, sanırım biraz saklama koşullarıyla alakalı durum

Yorum

Kafa karıştırmak istemem ama bana da ortadaki şüpheli geldi. Orijinal şişelerde pek rastladığım bir renk değil

Yorum

Evet ortadaki pek dogru durmuyor. Benimkisinin rengi kesinlikle oyle degil ve hicbir yerde gordugumu hatirlamiyorum.

Yorum

İşleniyor...
          X