Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kışlık Parfüm Önerisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kışlık Parfüm Önerisi

Merhabalar, parfüm merakı yeni başlayan bir yeni mezunum. Şu sıralar kışlık bir parfüm arayışındayım. Yaşım 23 ama daha old school kokulara da karşı değilim. Aklımda Bvlgari Man In Black vardı ama performansı soğuk havalarda kötü diye okudum, Ankaranın da havası malum... Kokusuna bayılıyorum ama malum ekonomide insan bir şey alınca yüksek performans arıyor o yüzden emin olamadım. O yüzden Man in Black'e benzeyen ama daha iyi performansa sahip bir parfüm varsa ya da başka bir kışlık öneriniz varsa paylaşırsanız memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

Tom Ford TOBACCO VANILLE, TMOW Arabesque, PDM Ambre Russe, PDM Herod kışın iyi gider sanırım.

Yorum

• penguen
      penguen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam bunlar benim icin biraz pahali. SpiceBomb extreme dusunuyorum, o nasil acaba?

• volcanolover
      volcanolover Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Spicebomb da olur, Bentley gör men intense de deneyebilirsiniz.

• penguen
      penguen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hocam onu dusundum ama sadece trendyolda harvey cosmetics diye bir yer satınca emin olamadım

Ben o fiyat skalasında ve kalitesi daha iyi olan yaşınıza uyacağını düşündüğüm bir kaç underrated kalmış parfüm yazayım.

Salvatore Ferragamo Uomo Signature
    John Varvatos Dark Rebel
    Prada Luna Rossa Black
    Azzaro Wanted By Night
    Costume National I

Yorum

• penguen
      penguen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam ilk ikisi bulamadim internette. Prada ve Azzaro Wanted By Night'dan emin degilim, Costume National I'dan kastiniz Homme mu? Aklima bu aralar SpiceBomb Extreme dustu. Ne dersiniz?

Paco Rabanne Pure xs night : Karamel, kakao, vanilya kokuları baskın performansı çok iyi. Sanırım 2019 yılına özel flanker yani stoklar bitince yenisi gelmeyecek. Zaten sevilde,sephorada felan tükendi, bazı indirimcilerde son stoklar var.
    Armani stronger with you absolutely kalıcılık çok iyi yayılım güzel: Vanilya,tarçın, rom, odunsu(kestane) tarzı çok sevilebilir bir koku
    veya intensely versiyonu daha da performanslı fakat biraz bayabiliyor kokusu.
    Stronger with you serisi spicebomb ile aynı DNA ya sahip ama bambaşka kokular. alternatif olarak bakabilirsin

Armani code absolutely veya profumo.

Yeni parfüm alıcaksan bunlar seni kışın üzmez ve kolay bulabileceğin parfümler. Genel beğeniye en uygun kış parfümleri olabilirler fikrimce.

Yorum

• penguen
      penguen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      cevap icin tesekkurler hocam, intensely'i arkadas kullandigi icin onu pas gececegim, gerisi de cogu yerde bulunabildigi icin pure xs night'i listeme aldim. bitmeden katarim koleksiyona. yakin zamanda ibrahim bey'den man in black essense aldim. almamis olsam pure'a bir sans verirdim
İşleniyor...
X