Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Be Kozmetik güvenilir mi ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Be Kozmetik güvenilir mi ?

Merhaba, iyi forumlar dilerim, bu foruma açtığım ikinci ‘güvenilir mi?’ konusu herhalde, biraz güven problemlerim olabilir Bahsi geçen siteden daha önce alışveriş yapan var mı ? Diesel Bad 125 ml 665 tl ye satılıyor. Fiyat günümüz şartlarınca çok uygun geldi o yüzden daha önceden alışveriş deneyimi olan var mı diye sormak istedim. Teşekkürler herkese.

Sattığı diğer ürünlerinin fiyatlarına bakın, her ürünü aynı oranda ucuz mu. İthalatçısını öğrenin hatta kutusundan farklı yönlerde fotoğraf göndermelerini isteyin. Jelatini nasıl yapışmış, kutu tasarımında bir anormallik var mı, ithalatçı firma etiketini okuyun. Gerekirse o firmayla da temasa geçin. Maalesef bu güvensizlik ortamında biraz hafiyelik yapmak gerekiyor.

Yorum

Dediğiniz gibi fiyat karşılaştırmalarını yaptım fakat bahsettiğiz diğer yöntemler hakkında pek bir bilgim yoktu bilindik yerler harici parfüm almaya yeni başladım denebilir o yüzden benim için oradan alışveriş yapan kişilerin tecrübeleri daha somut geldiği için sormuştum. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. İyi forumlar

Yorum

ben ürünlerinin fiyatını görmüştüm. bazı ürünler olması gereken fiyatta , bazıları imkansız fiyatlarda ürünleri vardı. çok güvenilir değil.

Yorum

Dediğinize katılıyorum bazı parfümler normal sayılabilecekken bazıları gerçekçilikten uzak fiyatlarda bildiğimiz yerlerden şaşmamak en iyisi galiba

Yorum

İşleniyor...
          X