Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Boyner,Sephora sahte parfüm satar mı?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Boyner,Sephora sahte parfüm satar mı?

Merhaba değerli forum üyeleri.Ben anneler günü ile birlikte bütün firmalar güzel indirimler yaptığı için daha önceden Duygu Hanım’dan dekantını edinip bir süre deneyimlediğim ve kendisini en sevdiğim koku olarak belirlediğim Dolce Gabbana The One EDP’nin 100 mllik şişesini almaya karar verdim.Normalde fiyatı 1025 liraydı ancak bu indirimlerle Boyner’de 725,Sephora’da ise 820 liraya düşüyor.Henüz bir lise son sınıf öğrencisi olduğum için uzuun süredir biriktirdiğim harçlıklarımı kullanacağım o yüzden orijinalliği konusunda bir sıkıntı yaşayıp hayal kırıklığı olmasını istemiyorum.Ve şikayetvar sitesine girince iki firma için de çok iç açıcı olmayan yazılar okudum.Sizlere sorum ise aranızda veya çevrenizde Boyner veya Sephora’dan parfüm alıp orijinallik konusunda sıkıntı yaşayan,aldığı parfümün sahte olduğunu düşünen var mıdır?Veya ek olarak siz alacak olsanız hangi firmayı seçerdiniz?Fikirleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim

O riske girmeyecek kadar kurumsal firmalar ikiside. Cevap net olarak HAYIR. Şikayetvar yorumlarına pek aldanmayın derim. Yüzde 70 i aldığı ürünün özelliğini bilmeyen ya da o üründen anlamadığı için ürünü ya da firmayı kötüleyen kişiler. Parfüm kalıcı değil diye sahte diye yazılan çok yorumlar var mesela. Her parfüm bazı firmaların belirttiği gibi 3 gün gün kalmıyor ten üzerinde 4 saat ten üzerinde kalan parfümde var 12 saat ve üzeri kalan parfümde var. Boyner , sephora gibi yerler asla sahte parfüm satmazlar.
    Son Düzenleme Selective44; 07-05-21, 19:23. Tarafından yapıldı.

Yorum

• egeogunc
      egeogunc Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      çok teşekkür ederim beni aydınlattığınız için,benim bir sorum daha olacaktı.Aradaki 100 tl fark normal midir?Yani boynerden almak yerine 100 tl daha koyup Sephora’dan almak mantıksız geldi bana ancak sizin tecrübeleriniz veya öneriniz nedir bu konuda?Şimdiden çok teşekkür ederim

• Selective44
      Selective44 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Her ikisinin tedarikçisi aynı. Stok durumunu ve diyete göre karar verin bence.

sephora avrupada yaygın bir mağazadır. sahte satmaz fakat pahalıya satar. daha uyguna orijinal satan yerler de var. istersen listesini atabilirim bu yerlerin.

Yorum

• fsater
      fsater Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      listeyi bana atarmısınız

• egeogunc
      egeogunc Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      olur gerçekten çok minnettar olurum

boyenerden parfüm alıp sahte olduğunu iddia eden bir forum üyemiz olmuştu Ben inanamıyorum buraların sahte parfüm sattığına

Yorum

Zamaninda Tekin Acar satardi... Beymen disinda Pek guvenim kalmadi benim.. Niye yapmasinlar ki .. kim anlicak? Ancak bir denetleme olursa ...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
      X