Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Şişemde kaç ml parfüm kaldı?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Şişemde kaç ml parfüm kaldı?

Merhabalar herkese
    Bir kaç araştırma yaptım ama şişe ağırlıklarının nerede yazdığını bulamadım. Elimde ne kadar kaldığını öğrenmek için parfümü tartıp şişe ağırlığını çıkaracaktım. Başka bir yöntemi ya da yönlendirebileceğiniz bir kaynak var mıdır?
    Şimdiden teşekkürler.

Yan yatırıp resmini çekin bakalım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post
      Yan yatırıp resmini çekin bakalım
      tom ford ombre leather, şişenin içi gözükmüyor. Yok mu böyle şişeler için uygulayabileceğim bir method?

Yorum

koyu şişeler için durum biraz zor.

en mantıklı ve basit çözüm hassas terazi. Darasını alıp iç hacmini öğrenmiş olursunuz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Selective44 View Post
          koyu şişeler için durum biraz zor.

en mantıklı ve basit çözüm hassas terazi. Darasını alıp iç hacmini öğrenmiş olursunuz.
          Tamamen dolu şişe ağırlığını buldum şimdi öyle yapacağım, teşekkürler.

Yorum

çok karanlık bir ortamda,telefonun flaşını açıp arkadan tut. içi gözükecektir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
              çok karanlık bir ortamda,telefonun flaşını açıp arkadan tut. içi gözükecektir.
              Full şişe ağırlığını veren kaynak yanlışmış zaten. Evet denedim dediğinizi gözüküyor içi, peki ölçümünü nasıl yapacağım?

Yorum

Tam ölçmek mümkün değil yaklaşık bir değer uetetk) yeterlidir.

Yorum

Bozuk para yardımıyla şişenin alt tarafını veya arkasını kazıyın. Bu şekilde o mat boyayı kaldırmış olacaksınız sonra ters tarafından ışık tutup kaç ml kaldığını 3 aşağı beş yukarı tahmin edebilirsiniz

Yorum

İşleniyor...
                  X