Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

a

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• a

a
    Son Düzenleme egeogunc; 17-04-21, 22:05. Tarafından yapıldı.

18 yaş için güzel koleksiyon. Prada L'Homme diyorum, kuzenime tıp mezuniyeti hediyesi olarak almıştım. Tertemiz bir koku, takım elbiseye de yakışır. Givenchy Gentleman da olabilir aynı sebeple. Ama ne kadar kullanmak gerekir bilemem, şahsen hafif kokularda bile 4 fısı geçmem. Mezuniyetiniz hayırlı olsun

Yorum

• egeogunc
      egeogunc Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Önerileriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim

-Thierry Mugler Pure Havane 4 fıs yeter.

Yorum

• egeogunc
      egeogunc Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkür ederim öneriniz için

Sözelci misin , sayısalcı mı ? Şaka şaka DG the one biraz ağır kaçabilir, prada ya katılıyorum, ysl de olabilir 3. sırada allure home sport extreme olabilir..
    Son Düzenleme insensıble; 07-03-21, 01:10. Tarafından yapıldı.

Yorum

• egeogunc
      egeogunc Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tıp kazanmak isteyen bir sayısal öğrencisiyim.Önerileriniz için çok teşekkür ederim

Merhaba egeogunc.

Üzerinizde olacak o güzel kokuların fotoğraflara yansımayacak olması ne kadar da üzücü. Neyse ki en azından koku hafızası denen bir şey var. Bu yüzden ileride hatırlayabileceğiniz mutlu bir gün için en sevdiğiniz, içinde en rahat ettiğiniz parfümlerden birini kullanmalısınız...

En sonda belirttiğiniz aklınızdaki üç parfüm, sizin en sevdikleriniz olmalı. Bunların arasından kalbiniz hangisine en fazla giderse onu kullanmanızı tavsiye ederim.

Yine de bu üç parfüm hakkında bir fikir belirtmem gerekirse; Bleu de Chanel ve Givenchy Gentleman, bence ileride çevrenizde benzerlerine rastlayabileceğiniz parfümlerden olmaları yüksek ihtimal. The One EDP.'nin kokusuna baktığımda ise diğer iki parfüme göre daha eşsiz ve taklitsiz olduğunu düşünüyorum. Bu tercih, sizin için belki daha özel olabilir.

Mezuniyetinizi tebrik eder, geleceğinizde size başarılar ve mutluluklar dilerim.
    Son Düzenleme Aryan; 07-03-21, 01:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

• egeogunc
      egeogunc Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      The One sanırım aralarında en sevdiğim tam anlamıyla nokta atışı olmuş .Önerileriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim

Ombre Leather yerine Tuscan Leather olsaydı keşke. O zaman direk Tuscan Leather sık derdim. Bence Gucci Intense Oud veya DG The One sık. Gucci Intense Oud, DG The One'a göre çok daha agresif bir parfüm. Ortam nasıl olur, nasıl bir izlenim yaratmak istersin, buna göre ölç biç ikisinden birini sık bence. DG The One sıkarsan en az 7-8 fıs, Gucci Intense Oud sıkarsan da 4 fıs sık. Sınavında başarılar dilerim, tıp fakültesi ile ilgili sorun olursa her zaman ulaşabilirsin

Yorum

• egeogunc
      egeogunc Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim önerileriniz ve iyi dilekleriniz için,Gucci Oud Intense bana daha olgun insanlara hitap eden bir koku gibi gelmişti ilk deneyişimde,beklentilerim yüksekti ama dekantını edindiğimde çok da memnun kalmamıştım,tabi ki zevkler tartışılmaz,bu yıl içerisinde de özellikle burnun ne kadar değişken bir organ olduğunu anlamış bulundum,bazı kokuları her kokladığımda farklı kokuyormuş gibi hissediyorum.Sanırım DG The One kullanacağım,aralarında en çok hoşuma da giden o.Tıp konusunda bir sorum olunca size danışabileceğimi belirtip böyle kibar bir tutum sergilediğiniz için çok teşekkür
      ederim,çok sağ olun

Affedersiniz ama, gereksiz designer " esanslar " arasında tek elle tutulur koku, Ombre Leather..

Prada, Versace, Gucci vs ..

Şaka gibi..

Tuscan Leather zaten iyi ki yok..

Ombre Leather o listeye nasıl girmiş ?

Öldürmeyen ALLAH öldürmez..
    Son Düzenleme uncle-benjen; 08-03-21, 20:40. Tarafından yapıldı.

Yorum

• egeogunc
      egeogunc Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Fikirlerinizi açıkça belirttiğiniz için çok teşekkür ederim,ben de herkesçe övülen niche kategorisindeki kokuları denemek istiyorum;kokularını,insanın üstünde nasıl durduklarını çok merak ediyorum ancak şuan onun için pek durumum yok.Umarım güzel bir üniversite kazanabilir de bir şekilde bu merakımı giderebilirim.Görüşlerinizi paylaştığınız için çok
      teşekkür ederim,iyi günlerde kalın

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
İşleniyor...
X