Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dior Homme Intense - Sahte mi? Orijinal mi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Alttaki 100 yazısından bile belli hocam sahte olduğu. Bandrollü falan yapmaya başladılar bu sahte parfümleri, artık parfümden çok çok iyi anlayanlar haricinde kimse orijinal parfüm kullanamayacak gibi. Benim de başıma gelmişti iade edebildim ama rahatsız edici bir his. Geçmiş olsun. Umarım iade edebilirsiniz.

Yorum

Dikkat edin şikayet varda da aynı, binlerce şikayet var efendim benim benim parfümüm sahte çıktı, e çıkar tabi biz türk milleti olarak uyanık davranıyoruz, benim 800 tl ye aldığım parfümü 400 tle alıyorsunuz mümkün mü? ben neden fazladan para ödeyeyim, biraz dikkat edersek bunlar başımıza gelmez, bakın piyasada milyon adet niş parfüm satılıyor dikkat edin %99 u hediye gelmiş, allah tarafından o pahalı parfümün kapağı kaybolmuş, o pahalı parfümün kutusu farketmeden çöpe atılmış ama kendisi orijinal !
      N11 de de aynı ve bir çok platformda da, parfümün bayii satış fiyatı belli, bayii satış fiyatının yarısına perakende satılıyor.

Yorum

İade sürecini başlattım. Sizin de söylediğiniz gibi satıcının morhipo olmasına güvenerek aldım aksi takdirde tercih etmezdim .
        Yardımcı olan herkes sağolsun.

Yorum

Renginden sahte olduğu belli kutu, şişe batch bakmaya gerek yok

Yorum

Hocam kesin sahtede, bişey dikkatimi çekti ya benim gözler bozuk şişede dior homme yazıyor, kutuda dior homme intense yazıyor diye görüyorum.

Yorum

• srptneg
              srptneg Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Yok abi O kadar da değil Keşke öyle olsaydı iyice ağzıma geleni sayardım karşı tarafa

aklıma nedense bu geldi
            Click image for larger version

Name:	5b754b72eb10bb11c469858e.jpg
Views:	305
Size:	51.9 KB
ID:	196833

Yorum

• srptneg
              srptneg Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Parfüm için konuşursak yakınlar yapmaya siz fark ediyorsunuz ancak benim için çok yakındı.Bu uğraşa yeni başladım, henüz bir encre noire'm bir MB legend'ım ve bir ombre noir'm var aslında bu olay benim hevesimi oldukça kırdı yinede devam etmek istiyorum
              Son Düzenleme srptneg; 05-03-21, 19:52. Tarafından yapıldı.

• srptneg
              srptneg Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Üstelik ithalatçı bandrolü yapıştırıp morhipo'yu dahi ikna edebiliyorlar bu ürünü oradaki bir satıcıdan değil bizzat morhipo satıcısından aldım.

srptneg Yorumladı
            Dün, 19:54

Üstelik ithalatçı bandrolü yapıştırıp morhipo'yu dahi ikna edebiliyorlar bu ürünü oradaki bir satıcıdan değil bizzat morhipo satıcısından aldım.
            --------------
            Morhipoyu ikna edebiliyorlar diye bir seçenek olamaz, bu tarz kuruluşlar tedariği, ana bayiiden yada distribütörden alır, te-ha ya da arcon sitesine girin bakın her türlü şikayette arkasında durur, ama kendileri dışında bir yerden ürün alındığı zaman sorumluluk kabel etmez.

Morhipo bunu bilmiyor mu

Yorum

CD logosu sahte diye bağırıyor.

Yorum

İşleniyor...
              X