Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dior Homme Intense - Sahte mi? Orijinal mi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Homme Intense - Sahte mi? Orijinal mi?

Merhabalar, Bir ay kadar önce sephora'da Dior Homme Intense denemiştim, dün ise uygun fiyatlı bir tane bulduğum için sipariş ettim. Kargo bugün geldi ancak koku çok aşırı, parfüm konusunda deneyimli değilim. bu sebeple mazur görün ancak koku sanki formaldehit gibi, çok rahatsız edici, bugün yarı yarıya hasta gezdim üstelik elime sıktığımda yapışkan bir his bırakıyor.

Kutu altında ve şişede batch kodu olmalı..Şişe altında etiket değilde baskı şeklinde yazılıdır.

Yorum

Kutunun altından bana sahte gibi geldi.

Yorum

Kutu altındaki ve şişenin altındaki batch dahil daha detaylı fotoğraflar çektim. Eksik bir şey varsa lütfen söyleyin. Teşekkür ederim

Yorum

Yorum

Ürün orjinal bence.T acar ürünü var elimde karşılaştırdığımda fark göremedim
            ​​​​​Nereden alındı

Yorum

Morhipodan alındı ancak bir şey dikkatimi çekti kutunun altındaki batch kod ile oynanmış. Sanki birisi kalem gibi bir aletle "8j01" olan batch kodu "8c01" olarak değiştirmiş.
              Sizde de aynı şekilde mi ulaştı?

Yorum

Şişe altındaki batch kodu ve yazıların yazılış tarzı bana orjinalindekiler gibi gelmedi. Ayrıca losyon rengi benim içime sinmedi.

Morhipo'daki aldığınız dükkanın adı nedir?

Yorum

Teşekkür ederim yardımlar için. Aldığım dükkan yine morhipoydu ancak koku çok kötü. Bugün yakın bir avm'ye gidip 2 farklı yerde denedim ve tamamen farklı geldi. Açıkçası sıkmaya korkuyorum çünkü anında hastalanıyor gibi hissediyorum. Link paylaşmakta bir sorun olursa silebilirim.

https://www.morhipo.com/dior-dior-ho...y=dior%20homme
                  Son Düzenleme srptneg; 05-03-21, 00:21. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: srptneg View Post
                    Teşekkür ederim yardımlar için. Aldığım dükkan yine morhipoydu ancak koku çok kötü. Bugün yakın bir avm'ye gidip 2 farklı yerde denedim ve tamamen farklı geldi. Açıkçası sıkmaya korkuyorum çünkü anında hastalanıyor gibi hissediyorum. Link paylaşmakta bir sorun olursa silebilirim.

https://www.morhipo.com/dior-dior-ho...y=dior%20homme
                    Yazdıklarımın yanında kutu üzerindeki batch koduna müdahale de zaten ürünü tamamen tartışmalı noktaya getiriyor. Bu müdahale kabul edilemez. Zaten o fiyata kutulu-faturalı DHİ de olmaz.

Geçmiş olsun.

Yorum

• srptneg
                      srptneg Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkür ederim zahmet verdiniz. Ulaştığım bir arkadaşımda sahte olduğunu söyledi. Satıcının morhipo olmasıda bir şey değiştirmiyor, öğrenmiş olduk.
                      Bahsettiğiniz kutu üzerindeki müdahale batch kodun kalem ile oynanmasıdır değil mi?

Koku kalitesi nasıl bilmiyorum ama 8c01 ile 8j01 arasında fark aynı yılın mart ve eylül ayları olması kimse bu fark için kutu ile oynamaz üstelik j olması daha mantıklı daha yeni tarih.O şişenin altına kazıma şeklinde baskı yapmakta her babayiğidin becerebileceği şey değildir.Aynı parfüm 2015 tarihli elimde mevcut ve diyorumki aldığınız sahte değil.Başta söylediğim koku bozukluğu varsa onu bilemem o ayrı konu çünkü

Yorum

• srptneg
                      srptneg Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam benim bilgilerim şu yönde kutu ile şişe arasındaki batch kodunun birbiri ile aynı olması gerekiyor. Şişe mart'ta üretilip kutu eylül'de üretilemez değil mi? Dahası şişeyi mart'ta üretip kutulamak için eylül'ü mü beklemişler. Biliyorum yardımcı olmak istiyorsunuz ancak tek sorun batch değil koku tahammül sınırlarının ötesinde adamı hastanelik eder. Tekrardan teşekkür ederim

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      parfumman nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz?

Hocam maalesef o fiyata değil 100 ml 50 ml bile dior homme intense olmaz.Boyner'e bağlı diye satıcı Morhipo güvencesi ile almak istemişsiniz ama ya ürün bpzuk ya da ürün sahte kokusu size herşeyi anlatmış aslında çok geçmiş olsun önce sağlık dikkat edin.

Yorum

%100 sahte geçmiş olsun. 850-900 liralık parfümü o fiyatlara asla vermezler

Yorum

Çok net sahte.

Yorum

Maalesef sahte, Canınız sağolsun.

Yorum

İşleniyor...
                          X