Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tom Ford oud wood edp ve dior sauvage edp orijinal mi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford oud wood edp ve dior sauvage edp orijinal mi?

Bu iki parfüm hediye olarak geldi, parfümden anlayan bir insan değilim ama tom fordu test ettim 3 gün önce sıktığım ceketimde hala parfüm kokusu var, şişeler orijinal gibi ama kararsızım, anlayan birileri yardımcı olabilir mi ?

merhabalar hocam tf oud wood şişem olmadığı için yorum yapamam ama dior sauvage edp %100 sahte. hem kutusunda bariz hatalar var hem de şişe de. sauvage şişelerinde en ayırt edilebilir özelliklerden biri sprey hortumu şişe içinde şeffaf gözle görmek için dikkat etmek lazım yalnız fotoğrafta çok bariz şekilde görünüyor ve içindeki boru çok uzun ve kıvrılmış hatta

Yorum

Tom Ford Oud Wood icin sisenin altinin ve kapaginin ustten fotografini da ekleyebilirseniz yorum yapmaya calisabiliriz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post
        Tom Ford Oud Wood icin sisenin altinin ve kapaginin ustten fotografini da ekleyebilirseniz yorum yapmaya calisabiliriz.

Yorum

• connoisseur
          connoisseur Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Fotograflar buyutunce net degil. Kapagin uzerinde cizikler mi var? Sisenin altinda kutuda yazan A89 batch numarasi yaziyor mu?

Orjinal yazı sahibi: DouglasCst View Post
        merhabalar hocam tf oud wood şişem olmadığı için yorum yapamam ama dior sauvage edp %100 sahte. hem kutusunda bariz hatalar var hem de şişe de. sauvage şişelerinde en ayırt edilebilir özelliklerden biri sprey hortumu şişe içinde şeffaf gözle görmek için dikkat etmek lazım yalnız fotoğrafta çok bariz şekilde görünüyor ve içindeki boru çok uzun ve kıvrılmış hatta
        Buarada bunu da denemiştin aynı kalıcılık bunda da var. Hocam eminsiniz demi sahte olduğuna ?

Yorum

Sauvage net sahte. Tom Fordun kutusu da bana şüpheli geldi. Üstte yamukluk mu var bana mı öyle geliyor. Bir de şişe üzerindeki plaka da anormallik var. Kalıcılık ile anlaşılmaz malesef. Sahteleri bazen zift gibi kalabiliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Selective44 View Post
            Sauvage net sahte. Tom Fordun kutusu da bana şüpheli geldi. Üstte yamukluk mu var bana mı öyle geliyor. Bir de şişe üzerindeki plaka da anormallik var. Kalıcılık ile anlaşılmaz malesef. Sahteleri bazen zift gibi kalabiliyor.
            Anladım hocam. Yamukluk ben göremedim, kapağı diyorsanız yamuk takmış olabilirim. Bunları barkod kodunu vs girerek doğrulama imkanımız var mıdır ?

Yorum

• Selective44
              Selective44 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Kutunun üst kısmını yokuş gibi gördüm ben. Belki açıdan kaynaklı. Hocam valla Batch kodunu genelde şişelerden kopyalayıp oraya yazabiliyorlar. O yüzden sorgulayınca kod doğrulaması oluyor. Dediğim gibi sahtelere artıp esansı bastıkları için koku oluyor ama bu daha kaliteli olduğu anlamına gelmez tabiki tabi bunlar benim şahsi düşüncem. Daha deneyimli arkadaşlar illa ki net bilgiler verebilir.

Orjinal yazı sahibi: erim
            Genelde bu tip bir şüphe oluştuğu zaman %90 sıkıntı çıkıyor ne yazık ki
            Neyse hocam artık sahtelerse bile yine de çok güzel kokuyorlar

Yorum

connoisseur fotoğraflar üstüne tıklayınca bende net gözüküyor. Evet kapağın üstünde çizikler var. A89 diye birşey göremedim, sadece kutunun altında yazıyor. Buarada ürünler yurt dışından gelmiş.
              Son Düzenleme Beyaz atlı playboy; 08-01-21, 15:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Selective44
                Selective44 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tom Ford kutusunun altında A89 diye bir kod yazıyor eklediğiniz fotoğrafta. Aynı kodun şişe altında da olması lazım. Genelde lazer baskı olur. Ya da cama işlenmiş olur. Şişede mutlaka o kodun yazması gerekli.

• Beyaz atlı playboy
                Beyaz atlı playboy Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkürler hocam. Sağlık olsun yapacak birşey yok, yine de güzel kokuyorlar.

• Myrkur
                Myrkur Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Beyaz atlı playboy Sahte parfümleri kesinlikle kullanmayın. Hiçbir denetimden geçmemiş, içerisinde ne olduğu bilinmeyen o sıvıları teninize değdirmeyin.

Görür görmez söyleyebildim Tom Ford kesinlikle sahte.Muhtemelen Dior da sahtedir.

Yorum

İkisi de net sahte

Yorum

sahte hocam nerden aldınız?

Yorum

Beyaz atlı playboy, yanlış anlamayın, moralinizi bozmak gibi olmasın ama kabak gibi sahte.
                    Son Düzenleme Aryan; 09-01-21, 22:43. Tarafından yapıldı.

Yorum

tom ford oud wood'u hediye eden kişi ne iş yapıyor? 2.000 tl'lik bir parfüm hediye edermi.cevabınız hayır ise zaten çokda fazla bakmaya gerek yok.ben şahsen birine parfüm edeceksem muhtemelen armani,davidof,ck ve benzeri bir markanın 250-300 TL'lik parfünü alır veririm

Yorum

Şişe ve kutuları sürekli görmekten aşina olduk, ne yazık ki ikiside bariz sahte..

Yorum

İşleniyor...
                        X