Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Encre noire klasik ve V de Vakko

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Encre noire klasik ve V de Vakko

Bu iki parfümü kullanan var mı ? Sizce bu parfümlerin yaş aralığı var mıdır ? Kokusundan bahsedebilir misiniz ?

Eğer yeni başlıyorsanız parfüm hobisine encre noire için bu ne biçim bir parfüm diyebilirsiniz karanlık temalı bir vetiver parfümü kendisi biraz tecrübe ister ismi siyah mürekkep olarak geçer lugatta mürekkep kokusunu andırır kolay bir parfüm değildir ama şahsen ben kendisi ile barışığım özellikle yağmurlu günlerde çok farklı bir kokuya dönüşür benim için designer görünümlü niş parfüm sınıfına da sokabiliriz kendisini f/p bandında denenmesi gereken bir parfümdür bence ama dediğim gibi yeni iseniz burun kıvırabilirsiniz.Vakko'yu denemedim maalesef o yüzden onun için bir değerlendirme yapamayacağım.

Yorum

Hocam en doğru yorum, kişinin yine de kendisinin yaptığı yorumdur..

Bence deneyin, kendi yorumunuzu yapın..

Buraya da yazarsanız seviniriz..

Yorum

• Muratünsal81
        Muratünsal81 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kör alış yapmaktan çekiniyorum en azından kullananlar bilgilendirirse bir fikrim olur diye sordum

İkiside olgun parfümler kesinlikle. Fakat bana göre Vakko daha yaş isteyen bir koku. Ama parfümler ile pek vakit geçirmediyseniz şimdiye kadar , encre noire size garip ya da kötü bir koku gibi gelebilir. Sizin yerinizde olsam ikisi arasında kalsam Vakko’yu tercih ederdim.

Yorum

• Selective44
        Selective44 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Lalique karanlık bir koku. Vetiver , hatta mürekkep izlenimi veren isli bir koku.

Vakko ise lavanta, limon vanilya gibi notaların yer aldığı bir koku.

Dekant deneyip karşılaştırmak en mantıklısı herkesin zevki ayrı sonuçta fakat benim için Encre Noire açık ara...

Yorum

İşleniyor...
      X