Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfümüm orijinal mi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfümüm orijinal mi?

Kız arkadaşım aldı bana 200 ml boyunda ben ilk kez kokladım.Bilmiyorum jpg parfumlerimi foto koyuyorum.Orjinal mi sizce? 2017 üretimi yazıyor check yaptığımda.

Bu şekilde anlamak pek mümkün değil. Kutusu filan olsa belki . Check kontrolde doğru sonuç vermez. Kokuyu, Sevil gibi bir mağazada bileğinize sıkarak kıyaslayın.

Yorum

Ürün orjinale benziyo , fisfis deligini bu sekilde kusursuz yapamazlar sisede purussuz kusursuz duruyo .Ama bi kutu resmi yada kiz arkadasiniz nereden almis kaynak bilsek daha dogru tesbitler yapilabilir.

Yorum

Kutusu yok şuan ,taywan havalimanından aldım dedi duty free den zaten 200 ml yok Türkiye de.Ama kokusu çok kalmıyor,sanırım reformulasyondan dolayı ,öyle düşünüyorum

Yorum

Bir süre bekletip öyle deneyin. Şişe taze açılmışken performansı düşük oluyor, koku alamadıkça daha çok sıkılıyor, öyle olunca bir de anosmiye uğruyor burun. Hem burnunuz dinlensin, hem koku demlenmeye başlasın. Benin kişisel deneyimlerim bu yönde oldu.

Yorum

Click image for larger version

Name:	365692799_1.jpg
Views:	304
Size:	33.2 KB
ID:	186798

bu şekilde orjinalliği anlaşılmaz. öyle sahteler var ki şişesi birebir olabiliyor. Fakat sprey başlığındaki boşluk bana biraz fazla geldi bilmiyorum belkş yanılıyorumdur. eklediğim rsim orjinal görsel.

Yorum

Orjinal gibi görünüyor bence.

Yorum

şu son dönemde özellikle, kokuya bakmaktan başka bir şekilde anlaşılacağını sanmam...

Yorum

Satın aldığınız yerin lisansı var mı?

Yorum

200 ml sahte şişe yok benim bildiğim. eğer şişe 0 geldiyse sıkıntı yoktur.

Yorum

Satın alınan yeri de belirtseydiniz keşke.

Yorum

İşleniyor...
                      X