Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm önerisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfüm önerisi

Yaşım genç lise çağındayım , böyle biraz gizemli erkeksi havası olan parfümlerden hoşlanıyorum. Okula gidip gelirken kullanmak istiyorum . Bütçem 200 TL şöyle f/p ürünü varsa önerir misiniz ?

Orjinal yazı sahibi: Muratünsal81 View Post
    Yaşım genç lise çağındayım , böyle biraz gizemli erkeksi havası olan parfümlerden hoşlanıyorum. Okula gidip gelirken kullanmak istiyorum . Bütçem 200 TL şöyle f/p ürünü varsa önerir misiniz ?

Zara Seoul 100 ml bir parfüm. Bütçeye göre ve kullanıcılara göre düşünürsek genelde çoğu kişi memnun.

Paco Rabanne - Invictus a benzeyen bir koku

Click image for larger version  Name:	Ec6n.png Views:	0 Size:	67.0 KB ID:	181401
    Son Düzenleme Marcelo; 12-10-20, 23:57. Tarafından yapıldı.

Yorum

Encre Noire, E. N. A L'Extreme ve Bentley Intense gibi parfümler dediğiniz tarzda olabilir ama olgun parfümlerdir. Encre Noire Sport yaşınıza daha uygun olacaktır.

Yaşınıza uygun, 200 TL altı bir diğer seçenek ise Sculpture olabilir. Rochas Man diye yine uygun fiyatlı bir parfüm daha var ama hakim olduğum bir koku değil, genç işi bir parfüm olduğunu biliyorum. Size önerebileceğim başka diğer seçeneklere baktım da maalesef fiyatlar uçmuş gitmiş durumda, o yüzden şuan fazla seçeneğimiz yok gibi gözüküyor. Fiyat olarak belki birazcık daha yukarıda olabilir ama bütçenize en yakın fiyata sahip bir de Burberry Touch var. Bunun dışında Zara parfümlerine bakabilirsiniz...

Yorum

• Muratünsal81
        Muratünsal81 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Sanırım encre noire sport alıcam . Ama şunu merak ediyorum encre noire klasikteki puslu, karanlık hava sportta da var mı ?

• Aryan
        Aryan Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hayır, karanlık bir parfüm denemez. Olmazsa olmazınız karanlık bir koku ise yaşı maşı boşverip bu tarzda bir parfüm alın gitsin bence. Alacaksanız da Encre Noire yerine Encre Noire A L'Extreme'i tavsiye ederim.
        Son Düzenleme Aryan; 14-10-20, 20:46. Tarafından yapıldı.

Arkadaşlar YSL rive gauche üretimi durduğu için bulmak baya zorlaştı, bu kokuya çok yakın olabilecek, tavsive edebileceğiniz sabunsu parfümler var mı ?

Yorum

İşleniyor...
      X