Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfum hk.

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfum hk.

Merhaba arkadaşlar. Trendyol uzerınde dior sauvage 299 tl. satıcı dumanlı kozmetik. sizce bu urunun orjinal olma ihtimali varmı:? çok fazla ucuz değil mi. alacağım fakat sorun yaşamak istemiyorum. önerileriniz veya fikirleriniz nedir bu konu da.

Son zamanlarda trendyolda çok fazla sahte ürün satan dükkanlar var. Dior Sauvage için fiyat çok düşük. 30 ml olsa belki indirimle o rakamlara inmiştir diyebilirim ama normal boy bir ürün için oldukça düşük bir rakam. Çünkü bu parfümün 60 ml i bile indirimle o fiyata inmiyor. Max 399 TL görmüştüm 60 ml için. Sahte olduğunu söyleyebilirim. Ya da ikinci bir ihtimal , ürün orjinal olabilir fakat raf ömrü eski olan bir şişe olma durumu da vardır. Yani 3-4 yıllık bir ürünü yollayabilirler. Yine de bilmeden yargılamak istemem fakat yorumlara falan bir bakın diyeceğim ama ülkemizde malesef parfüm çok kalıcı olunca kesin orijinaldir diyen kitle fazlaca olduğu için, yorumların yanıltacağını düşünüyorum.
    Son Düzenleme Selective44; 10-08-20, 00:54. Tarafından yapıldı.

Yorum

Satıcıyı araştırayım dedım, Google da cıkmıyor sadece trendyol uzerınde pazarı var. Ve tum saatıgı parfumler aşırı ucuz. Bende anlamadım bu işi zaten. Sauvage channel blue ve acqua dio profumo arasında kararsızım, sız hangısını onerırsınız

Yorum

• vagonlar
        vagonlar Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tavsiyem popüler parfümleri tanınmayan satıcılardan almayın. Sahtesi çok fazla yapılıyor.

Kesinlikle katılıyorum. Saydığınız üç parfümünde sahtesi çok fazla. Ama sorunuza cevap verecek olursam eğer ben sauvage derdim

Yorum

Hocam, internette yorum bulamadıysanız hiç bulaşmayın derim.(sahte yorumlara da dikkat) Bu tarz online mağazaların şikayet aldıkça yeni isimle satış yapmaya başladıklarını duymuştum. Siz alışveriş yapıp sahte dediğiniz an isimleri değişiyor yani
        Ayrıca, bu döviz kurunda ithal ürünleri piyasanın yarı fiyatına bulma olasılığınız malesef yok, ne demişler, bir şey doğru olmak için fazla iyiyse yanlıştır
        Zaten genel olarak alışveriş yapabileceğiniz, güvenilir online kozmetik mağazaları belli, onlarda da fiyatlar boyner tarzı yerlere göre %15-20 daha az oluyor.

Yorum

Sephora dan gıdıp kendım sauvage aldım, performansı 1 saat suruyor yada surmuyor. Koku 2 3 saate neredeyse kayboluyor. Burun dayayarak zor duyuluyor. Öyle sana gelmiyordur ama vardır durumu yok ortada. 2019 temmuz uretımı. Hep mi bana olur anlamadım ama bu parfum olayların da yuzum hıc gulmedi. Hangı parfumu aldıysam hep performans problemi yasadım, en guclulerı dahıl. Kimden ne alacaz artık ben şaşırdım.

Yorum

• OğuzBey
            OğuzBey Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Çoğu Designer Parfümlerin Son Yıllarda Performansı Vasat Zaten Sizlik Bir Durum Yok.Elinizden Geldiği Kadar Eski Şişe Bulmaya Çalışın.Bu Durumu Bende Yaşadım. Atom Bombası Diye Övülen İnterlude 2017 2018 Batch Bile Öyle Atom Bombası Durumu Yaşamadım.Dior Sauvage Ilk Cıktığında Performans Göklerdeydi Reformule Olduğu Kesin.
        İşleniyor...
        X