Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum giriş izini.

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Forum giriş izini.

Bazı konu başlıklarına giremiyorum. Mesela “ bu gün hangi parfümü kullandım” Girmek istediğimde “ Sorry, you are not authorized to view this page.
    Please try logging in or logging in as different user Giriş or send a message to the admin

uyarısı veriyor. Neden iZin yok.

Bazen ben de aynı sorunla karşılaşıyorum ama izinlik bir durumdan ziyade teknik bir sorun diye düşünüyorum. Çünkü sonraki denemelerimde herhangi bir problem olmadan başlıklara giriş yapıp bakabiliyorum. Tabi yine de yöneticilerden bilgi almakta fayda var.
    Şu anda forumda giriş yapamadığım tek başlık "hangi müziği dinliyorum" O da aşırı yüklenmeden dolayı bir sorun teşkil etmiş olabilir.

Yorum

Bende bir sorunla ilgili fikrimi paylaşmak istiyorum. Şifre değişikliği için mail talep ettiğimde bununla alakalı bir mail gelmiyor. Birçok farklı zamanda denememe rağmen bir sonuç elde edemedim.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mizansen035 View Post
        Bazı konu başlıklarına giremiyorum. Mesela “ bu gün hangi parfümü kullandım” Girmek istediğimde “ Sorry, you are not authorized to view this page.
        Please try logging in or logging in as different user Giriş or send a message to the admin

uyarısı veriyor. Neden iZin yok.
        Sorun teknik bir problem. Yasaklı veya giriş izni ile alakalı değil. Daha önce de ara ara yaşadığımız bir hata. Genelde kendiliğinden düzeliyor. Geçici bir çözüm olarak ulaşmak istediğiniz konuya bildirim menüsü üzerinden değil de forum menüsü üzerinden ulaşmayı deneyebilir misiniz?
        estefanyen

Yorum

Sorun çözüldü.

Yorum

Konu bazli herhangi bir uye icin gecerli olan yetki kisitimiz bulunmuyor.
            Belirtilen hata mesajinin hangi durumlarda kullaniciya gosterildigini tekrar kontrol edelim.

Yorum

Sürekli olan bir durum değil. Arada bende de oluyor ama sayfayı yenileyince açılıyor.

Yorum

Tapatalktan giriş yapılırken 30 sn gecikmeli açılıyor her sayfa, bu ay hangi parfümü aldım gibi sayfalar ise hiç açılmıyor hata veriyor.

Yorum

Yine Tapatalk üzerinden yeni mesaj oluşturamıyorum bazı sayfalarda, mesaj yetkiniz yok uyarısı alıyorum

Yorum

İşleniyor...
                  X