Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Guerlain Homme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Guerlain Homme

Arkadaşlar siyah şişeden var elimde ancak yenisini almak istediğimde aynı şişeyi bulamıyorum. Sanıyorum bunun şişesini değiştirdiler. Bu iki parfüm aynı parfümlermidir ? formülasyonunda bir değişim varmı bunu merak ediyorum. Tecrübe etmiş arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Click image for larger version

Name:	IMG_9504.JPG
Views:	344
Size:	1.24 MB
ID:	152750Click image for larger version

Name:	3346470303393_1_org_zoom.jpg
Views:	355
Size:	124.2 KB
ID:	152752
    Ekli Dosyalar
    après moi, le déluge

siyah şişe intense versiyonu.aynı parfüm değiller.denemedim ama fragranticaya göre benzerlermiş.vaybe ne güzel parfümdü. bende birde guerlain leau boise vardı. şimdilerde oda yok

Yorum

Çok sevdiğim parfüm dur ilk kare şişe..üretimi bitti yerine alttaki şişe var fakat 2 kere almama rağmen ikisini de elden çıkardım..ayni gibi gelmedi ilk versiyon çok daha hissedilir ve lüks kokuyor

Yorum

Katılıyorum ilk versiyon çok güzel bir kokuydu. Ayrıca guerlain l'eau boisee de güzeldi, artık o da bulunmuyor. Zamanında çok uygun fiyata her ikisini de siseli alma fırsatım varken almadığıma hala hayıflanırım.

Yorum

Ikisini de deneyimledim farkli kokular.Siyah sise daha taze daha naneli daha soft yeni sise daha bozzy daha tatli.Performans olarak yeni sise daha iyi. Bende l'boisee var cok sevdigim bir parfum kesinlikle gizlide kalmis bir hazine

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

parfüm reyonu diye bir sitede var siyah şişe ama site güvenilirmi bilmiyorum.Canım çok çekti GHİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
              parfüm reyonu diye bir sitede var siyah şişe ama site güvenilirmi bilmiyorum.Canım çok çekti GHİ
              O site sahteci sanırım.

Yorum

İşleniyor...
              X