Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfümcenter etiketli tom ford orjinal midir. Batch kodu göremedim

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfümcenter etiketli tom ford orjinal midir. Batch kodu göremedim

Merhaba. 11. 11 kampanyasında n11 aydinparfümeri adlı satıcı tom ford black orchid edp parfüm aldım bügün geldi.
    Orjinalligi konusunda şüphelerim var.
    Sizde orjinalmidir. Üzerinde batch kodu göremedim

Bu videoya bir göz atın bence hocam. İçinize sinmeyen bir durum varsa iade edin ambalajını açmadan. %99 ambalaj açıldıktan sonra iade kabul etmeyeceklerdir.

Yorum

Bir de bu video var

Yorum

hocam daha önce aynı durum bizim de başımıza geldi. ofisteki arkadaşıma dior sauvage edp almıştık. fiyatından şüphelendim ama arkadaşım orijinaldir al bir şey olmaz dedi. kargo elimize ulaştıktan sonra kutu da çok ciddi ezilmeler ve ambalaj üzerinde çizikler vardı. iade ettik çok şükür. eğer sizin de içinize sinmediyse kutuyu açmadan iade edin derim. bu konu başlığı altında forumdaki diğer arkadaşlara tavsiye aydınparfümeriden parfüm alacakken iki kez düşünün. ayrıca iade sürecinde satıcı mağaza çalışanın üslubu çok kabaydı. bedava bile verse asla alışveriş yapmayacağım bir mağaza.

Yorum

Ürünü geri gönderdim açmadan. Para iadesi tanımlandığı zaman yeniden almak istiyorum. Tom ford black orchid. Uygun ve güvenilir nerden alabilirim

Yorum

Nokta kozmetik, Uzay exclusive ve İstanbul parfümeri en azından benimle beraber forumdaki çoğu üyenin gözü kapalı alışveriş yapıp yapacağı satıcılar. Siz de buralardan hiç tereddütünüz olmadan alışveriş yapabilirsiniz hocam.

Yorum

Uzay ve nokta ama sadece uzayın n11 de mağazası var.

Yorum

İşleniyor...
              X