Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Carolina Herrera 212 Sexy Men hakkında neden çok olumsuz yorum var ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Carolina Herrera 212 Sexy Men hakkında neden çok olumsuz yorum var ?

Bu parfümü 4 5 yıl önce 30ml olan versiyonunu 2 şişe kullanmıştım. O zamanlar çokta beğenmiştim. Kalılıcılığıda fena değildi sabahtan akşama kadar üstümde kalıyordu. Ama forumlara bakıyorum herkes yerden yere vuruyor. Reformule mi edildi acaba ?

Yaşım 22 bu arada.
    Son Düzenleme sateyna; 25-10-19, 10:55. Tarafından yapıldı.

10-12 Sene kadar önce yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar yeni çıkmıştı satış görevlilerinin baskısıyla bir şişe alıp çıkmıştım. Şişeyi bitiremeden bir arkadaşıma hediye etmiştim. Kısaca daha o zamanlar bu kadar fazla bir tecrübem yokken bile beni hiç etkilememişti ve verdiğim paraya acımıştım. Tamam kötü bir parfüm kesinlikle değil ama o fiyatlara alınacak çok daha iyi parfümler varken aralarında ismi bile okunmuyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
      10-12 Sene kadar önce yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar yeni çıkmıştı satış görevlilerinin baskısıyla bir şişe alıp çıkmıştım. Şişeyi bitiremeden bir arkadaşıma hediye etmiştim. Kısaca daha o zamanlar bu kadar fazla bir tecrübem yokken bile beni hiç etkilememişti ve verdiğim paraya acımıştım. Tamam kötü bir parfüm kesinlikle değil ama o fiyatlara alınacak çok daha iyi parfümler varken aralarında ismi bile okunmuyor.
      Aldığım ilk orjinal parfümdü öncekiler hep doldurmaydı. 212 sexy men'den sonra Jean paul le male aldım ancak beğenmedim ve bir yerde kayboldu. Sonra 3 yıl boyuncada zara 8.0 kullandım. 2 şişe üst üste kullandım tam değiştirecekken 2 tane birden hediye geldi değiştiremedim. Yani anlayacağınız parfüme çok meraklı birisi değilim. İlk aldığımda kokusu hoşuma gitmişti 212 sexy men'in o na benzer ne önerebilirsiniz?

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Armani Black Code ile tarz olarak banzer. Bence onu da bir deneyin.

• sateyna
        sateyna Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler yarın deneyeyim umarım beğenirim birde son bir sorum olacak 1ml aşağı yukarı ne kadar fıs yapıyor. 12 diyende var 5 diyende var 25 diyende var

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Her markanın her parfümüne göre değişiyor. 5 Fıs 1 ml püskürtende var 1 mli 25 fıs püskürtende

Bu kırmızı şişeli olanı sevdiğim nadir designer parfümlerden oda çok iyi olduğundan değil anılarımı depreştirir sürekli koklayınca eski güzel günler aklıma gelir mutlu olurum

Yorum

İşleniyor...
      X