Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Chanel chance'te olmayan batch number

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chanel chance'te olmayan batch number

Selamlar.. Forumunuza yeni üye oldum, başarılarınızın devamını dilerim.. Sorum, internetten eşime aldığım ve şişesi ve kokusuyla orjinal olduğuna emin olduğum parfümün şişesinde batch number olmaması.. Forumunuzdan okuduğum ve internetten seyrettiğim videolarda tüm orjinal parfümlerde bu numara olur gibi bir intibaya kapıldım, yanılıyor muyum?
    Ekli Dosyalar

şişenin arkasında alt kısmıyla birleştiği yere yakın 4 haneli bir kod olması lazım. Oraya dikkatlice bakarsanız şişe üzerine yazılmış numarayı görebilirsiniz.

Yorum

Bu parfümü bilmiyorum ama bazı parfümlerde kapak içinde bazılarında şişenin arka kısmının alt taraflarında, bazılarında şişenin altında yazıyor.

Yorum

Teşekkürler hocam, dediğiniz yerdeymiş, ben görememişim..
        Ekli Dosyalar

Yorum

Siz söyledikten sonra parfümlerime bir daha baktım, 20 civarı parfümden sadece bunda batch sayısını bulamadım, malesef kutusunu atmışım..
          Ekli Dosyalar

Yorum

Birşey daha sormak istiyorum, dekant yada split her neyse satın alabileceğim yerler önerir misiniz yoksa ayrı bir konu mu açmak gerekir yada var da ben mi göremedim? Selamlar..

Yorum

• protectedsugar
              protectedsugar Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bu forumda "split" konusuna girebilirsin; şu an için iki split kaçırmış durumdasın :-)

Orjinal yazı sahibi: uncle-benjen View Post
            Birşey daha sormak istiyorum, dekant yada split her neyse satın alabileceğim yerler önerir misiniz yoksa ayrı bir konu mu açmak gerekir yada var da ben mi göremedim? Selamlar..
            Forumumuzda dekant satışı yapan onaylı üyelerimiz bulunmakta. aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
            http://parfumhobisi.com/forum/parf%C...parf%C3%BCmler

Forumumuzda yapılan splitlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
            http://parfumhobisi.com/forum/parf%C...5%9Ft%C3%BCrme
            estefanyen

Yorum

İşleniyor...
            X