Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Boozy

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Boozy

Boozy anketi yok bildiğim kadarıyla. Hadi bakalım
    27
    Roja Enigma
    3.70%
    1
    PDE Ambre Russe
    25.93%
    7
    By Kilian Straight to Heaven
    22.22%
    6
    D.S Durga Spirit of the Glen
    3.70%
    1
    Nasomatto Baraonda
    3.70%
    1
    TM Pure Malt
    7.41%
    2
    Bentley İntense
    7.41%
    2
    Serge Lutens Chene
    0%
    0
    By Kilian Apple Brandy
    18.52%
    5
    By Kilian Single Malt
    7.41%
    2
    TT Ursa
    0%
    0

Ambre Russe kıymetlidir...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Düşündüm, 4-5 tane eledim. Gerisini elemek istemediğime karar verdim. Hepsi benim evladım. Pas.

Yorum

Ambre Russe yi görünce diğerlerini okumaya bile gerek kalmadı. Formaliteden okudum diğerlerini.

Yorum

Baraonda dedim bende. Ancak Xerjoff Uden olsaydı Uden'i seçerdim.

Yorum

Ambre Russe her daim iştah açar

Yorum

Oy verip digerine hakaret edemem. Bos oy atiyorum.

Yorum

Kardeşim 40 yıllık anketçiyim böyle anket görmedim. Ahiret sorusu gibi bu nedir. Böyle anket mi olur? Sabahtan beri düşünüyorum hangisine oy vereyim diye, kitlendim kaldım. Tercihimi henüz yapamadım yapınca oyumu kullanırım.

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben yapamadim ve israr da etmedim. Zaten vazgectim

• caliban
                  caliban Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Valla benim kullanmadığım çok parfüm var burda. O yüzden kafam rahat 🤣

Kullanmadıklarıma haksızlık etmemek için oy kullanmıyorum ama kullandıklarımdan Ambre Russe öne çıkıyor. Yine de kullandıklarımı düşününce boozy havanın, parfümün sadece belli bir bölümünde etkili olduğunu, o bölüm nedeniyle bütün parfümü boozy olarak nitelemenin bana pek doğru gelmediğini söyleyebilirim.

Yorum

caliban

Yorum

Ambre russe nin yeri her zaman ayridir bende. Ama kendi dunyamin son keşiflerinden olan spirit of the glen de tum hatlariyla boozy denecek kadar olmasa da yine de listedeki en favori parfumlerimden. Belki soyle dusunulebilir. Medea nin dedigine paralel olarak, boozy havayi en uzun sure yaşatan parfume ödül verilebilir

keza son splitimizdeki Pryn Marcello da guzel bir boozy örneği.

bir de aklima gelen boozylerden biri de d orsay le dandy. Belki de bu listeye dahil olsa boozy havayi en uzun sure yasatan parfumlerin basinda gelirdi...
                    Son Düzenleme cantona8; 28-04-18, 22:21. Tarafından yapıldı.

Yorum

Denediklerimden Ursa,Sth ve Ambre Russe’de boozy hava bazı yerlerde hissettiriyor kendini evet Spirit of the Glen baya baya boozy Mustafa hocam ya

Yorum

Ambre Russe'u çok sevmiştim ancak Kilian'ları denemeden oy vermek haksızlık olur gibi geldi.

Yorum

Erik/vanilya gibi tatli notalar icermesine ragmen oyumu boozy krali Ambre Russe yerine, viski sevdami percinlestiren iyi bir calisma oldugunu dusundugum Single Malt icin kullandim.

Yorum

Aralarında bazı denemediklerim var ama oyumu Apple Brandy için kullandım. Ancak verdiği boozy havadan ziyade koku güzelliğini baz aldım. Eğer sadece boozy havayı yansıtma olarak düşünseydim Ambre Russe için verirdim. Zira sıkınca akşamdan kalmış gibi kokuyorum

Yorum

İşleniyor...
                            X