Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Creed Royal Mayfair Vs. MFK Lumiere Noire

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed Royal Mayfair Vs. MFK Lumiere Noire

Hazır ikisinin de gözde mevsimi gelmişken bir anket yapalım dedim.
    Platformlarda; gülün erkeksi halleri olarak kabul görmüş yada en azından onlara hitabeti daha üst tondan olan bu iki yorumdan tercihiniz hangisi ve neden?
    Aristokrat Royal Mayfair mi, yoksa elit Lumiere Noire mi?
    27
    Royal Mayfair
    37.04%
    10
    Lumiere Noire
    62.96%
    17

Ben şişeli olarak alabileceğim tek Creed olarak gördüğüm Royal Mayfair’i seçtim. Nedenine gelince daha derin ve daha katmanlı bir çalışma (Creed’ten ters köşe!). Windsor namına boozy gül, kaliteli odunlar, üst sınıf Misk ve tabi ki arsız Sümbülteber desteği; benim için Royal Mayfair’i çok adım önde tutuyor.

Yorum

Creed parfümlerini birbirine çok yakın buluyorum. Hiç bir parfümünü şimdiye kadar para verilecek derecede sevemedim. O yüzden kesinlikle MKF diyorum

Yorum

Elit Lumiere noir. Bana kalırsa MFK nın en iyisi

Yorum

Lumiere noir bence de
          estefanyen

Yorum

Mayfair.

Yorum

Lumiere Noire. Uzun sureli kullanimlarda Royal Mayfair’deki okaliptus beni rahatsiz ediyor. Bir de ilk kullanimlarda Lumiere Noire’a burun kiviranlar sonrasinda nedense benim gibi sevdalisi oluyorlar.

Yorum

Lumiere Noire

Yorum

Lumiere noire bir şişe şans verdim olmadı. Bence 30 yaş isteyen bir koku. Royal mayfair 18 üstü her yaşa gidebilecek kullandıkça bana mutluluk ve pozitif enerji veren bir koku. Baya royal mayfairi yedirdik oylamada

Yorum

Royal Mayfair denemedim ama Lumiere Noire diyorum. Ne var ki doğru dürüst kullanmadan sattım bu parfümü. Tecrübesizlik ya da aç gözlülüğümden olabilir yeni kokular keşfetmek için satmış olabilirim tam hatırlamıyorum.

Yorum

Sorusu önemli değil, lumiere noire'ın olduğu anketlerde cevap her daim odur.

Yorum

MFK Lumiere Noire

Yorum

lumiere noir güzel bir koku fakat beni o kadar etkilemedi gül notasını sevmediğimden dolayı...
                          ama creed royal mayfair çok klas çok farklı bir tarzı var pek diğer parfümlere benzemiyor.
                          bu yüzden şişesini aldım ve oyum mayfair e...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

royal mayfair

Yorum

İşleniyor...
                            X