Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hermes Un Jardin Serisinin Size Göre En İyisi Hangisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Kesinlikle NİL *

Yorum

le toit

Yorum

Her ne kadar en çok toit ile övgü alsamda özellikle içindeki armut notası ile gül çok hoşuma gidiyor ancak dozaj önemli nil daha yeşil ve ferah kullanımı kolay Click image for larger version

Name:	IMG-20180908-WA0011.jpeg
Views:	230
Size:	1.16 MB
ID:	87237

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Murat
          Her ne kadar en çok toit ile övgü alsamda özellikle içindeki armut notası ile gül çok hoşuma gidiyor ancak dozaj önemli nil daha yeşil ve ferah kullanımı kolay Click image for larger version

Name:	IMG-20180908-WA0011.jpeg
Views:	230
Size:	1.16 MB
ID:	87237
          Nil sıktığımda kendimi yeni kesilmiş çimenlerin üstünde büyük bir bahçede yürüyormuş gibi hissediyorum.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Üstad zaten bu parfümde size vermek istediği temada tam olarak bu demek ki doğru yoldalar sayğılar

Yorum

Meditterranee nin eski turuncu sıvı versiyonunu asla değişmem.
              Yaxın incir baskın, kışın ise baharatlı kokuyor. Yeni formülünde bu hissi slamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Toit,benim en sevdiğim Hermes parfümlerimden.Un Jardin serisinde de kendimi en yakın hissettiğim..Daha çiçeksi,daha meyveli ama aynı zamanda yemyeşil ferah his korunmuş.Çok doğal ve iç açıcı buluyorum kokusunu.Kalıcılığı şaşırtıcı şekilde çok iyi üzerimde.Çoğu Hermes parfümümden daha fazla hissediyorum kokusunu.

Yorum

Un Jardin En Meditterranee .

Yorum

İşleniyor...
                  X