Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sizi En Fazla Etkileyen Dior Privee Parfümü

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sizi En Fazla Etkileyen Dior Privee Parfümü

Hazır yeni splitini yapmışken hem bir anket yapalım hemde parfümlerle ilgili düşüncelerimizi yazalım. Böylelikle parfümler hakkında daha güzel bilgileri birbirimize iletmiş oluruz.

Spliti yapılan parfümler arasında sizi en fazla etkileyen hangisi oldu?
    43
    Ambre Nuit
    44.19%
    19
    Bois D'Argent
    2.33%
    1
    Cologne Royal
    0%
    0
    Cuir Cannage
    4.65%
    2
    Eau Noire
    27.91%
    12
    Feve Delicieuse
    11.63%
    5
    Gris Montaigne
    2.33%
    1
    Patchouli İmperial
    6.98%
    3

Eau Noire.
    Bknz. https://goo.gl/mssuoG

Yorum

Dior Vetiver. Ama çarpıcı olanı Eau Noire harbi. Diğerleri etkilemedi beni

Yorum

Katılmadım splitine ama, bildiğim kokular olduğu için aralarından (her ne kadar performansını zayıf bulsam da) Ambre Nuit i seçerdim.

Yorum

En çok Feve delicieuse beğendim.

Yorum

Kesinlikle Eau Noire oldu.Ambre Nuit ve Cuir Cannage de çok iyi kokular.Feve Delicieuse ise beklentimin altında kaldı Bois D'Argent ise hayal kırıklığı oldu bende.

Yorum

feve deliceuse de çok güzel böyle değişik kokulu silgileride anımsatmadı değil ama ambre nuit i ilk sıktığımda tam bir kar kokusu ayazlarda yün kazaklara kaşkollara falan sıkarım diyte düşündüm amber ve gül ün tatlı ahengi olmuş

Yorum

Beni en çok heyecanlandıran Cuir Cannaege oluyor hep. Herhalde kirli kokuları sevdiğimden olabilir

Yorum

Bois d'Argent almadım splitte ama. Dior mağazasında denemiştim. Karta parfümü sıköayı unuttunuz heralde dedim. Hayatımda bu kadar hafif bu kadar kokmamak için direnen bir parfüm daha görmedim. Ck One'ın bile performansı daha iyi bundan.

Yorum

• Minty
                    Minty Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bois D'Argent nefis bir koku ama zayıf olduğu konusuna katılıyorum. Onun yerine Van Cleef Arpels Bois D'Iris denemenizi tavsiye ederim, gözlerinizi kapayıp koklayın ayırt edemezsiniz o derece benzerler, ancak Van Cleeef Arpels Dior'a göre 10 kaplan gücünde..

• Burakkk
                    Burakkk Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ambre Nuit'de 2013'de denediğim sample'a göre oldukça zayıf geldi performans anlamında. Yalnız Gris Montaigne, Cuir Cannage, Feve Delicieuse ve Eau Noire çok başarılı o anlamda canavar gibiler

Listedeki Gris Montaigne ve Cologne Royol hariç diğerlerini denemiş birisi olarak kesinlikle Eau Noire diyorum bende.

Yorum

Eau Noire diyorum. Ambre Nuit de hoş ama o kadar kendine has bir yorum değil.

Yorum

Benim de bildiğim..ambre nuit olmuş parfumlerden cuir cannage çok utopik sert ben buyum parfümü..eau noire ise çarpıcı ama hic güzel değil ne baharatti bee hic sevmedim

Yorum

Güle düşkün biri olarak Ambre Nuit dedim, ikinci sırada yakın olarak Feve Delicieuse geliyor.

Yorum

ambre nuit bir yana diğer parfümler bir yana

Yorum

Erkek kullanımına en uygun Dior Eau Noire. Ama ambre nuit ve Feve de çok güzel unisex kokular. Oyumu ambre nuite verdim yanlış hatırlamıyorsam

Yorum

İşleniyor...
                            X