Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sıradaki Split Hangisi Olsun? Dior Privee - Comme Des Garcons

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

CDG benim için fazla sıra dışı ve zor kokular üretiyor. Oyum Dior'a gitti. Aslında biraz haksız bir versus olmuş. Dior privee ile CDG arasında siklet farkı var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertus View Post
      CDG benim için fazla sıra dışı ve zor kokular üretiyor. Oyum Dior'a gitti. Aslında biraz haksız bir versus olmuş. Dior privee ile CDG arasında siklet farkı var.
      Bundan pek emin değilim...örn. CdG'nın "Wonderwood"u, "Wonderoud"u, "Amazinggreen"i hatta "Zagorsk"i filan "Cuir Cannage"dan ve Oud Ispahan'dan (çok beğenirim) çok daha modern kokular.
      Son Düzenleme protectedsugar; 19-10-17, 08:53. Tarafından yapıldı.

Yorum

Dior Prive diyorum. CDG'lere daha rahat ulaşılabiliyor, ama Prive serisine split dışında ulaşmak zor, fiyatlarına hiç girmiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: protectedsugar View Post

Bundan pek emin değilim...örn. CdG'nın "Wonderwood"u, "Wonderoud"u, "Amazinggreen"i hatta "Zagorsk"i filan "Cuir Cannage"dan ve Oud Ispahan'dan (çok beğenirim) çok daha modern kokular.
          Ben CDG fanı sadece Hattab. diye biliyordum Şaka bir yana ofis ortamında çalıştığım için genel beğenisi yüksek ve daha kolay kokular tercih etmek zorunda kalıyorum. (Mesela öd içeren neredeyse hiç bir parfümü kullanamıyorum desem beni daha iyi anlarsınız.) Bu nedenle CDG biraz radarım dışında kalıyor. Cuir denemedim ama Oud ispahan konusunda size %100 katılıyorum.

Yorum

Dior a oy verdim ama bence artık Hattab'ı sevindirmeliyiz

Yorum

O zaman herkes kendini hazırlasın Kasım ayı içerisinde bir Dior Privee spliti geliyor

Yorum

Gris Montaigne olur umarım splitte Altuğ hocam. Bir kere kullanmıştım sample olarak kokusuna bayıldım. Gün içinde kimle görüştüysem herkes parfümümü sordu. Tam bir performans canavarı 😍

Yorum

kimse de CdG seçmemiş nerdeyse vay be..

Yorum

Dior..

Yorum

Her ne kadar cdg çok sevsem de oyum dior privee

leather oud
                      gris montaigne
                      oud ispahan
                      ambre nuit fena olmazdı.

Yorum

Dior prive serisine ulasmak bi sekilde mumkun , Cdg 500 lukler hem ulasilmasi zor hemde farkli tarzi ve uygun fiyatiyla herzaman bulunabilecek bi seri degil . En son yapilan splite katilim cok azdi .Malum fiyatlar. Cdg herturlu eriyen bi split olur kanaatindeyim .

Yorum

2017 yılına ait ve çoktan rafa kalkmış bir ankete gösterilen ilgi bazı şeyleri açıklıyor.

Yorum

Başlık hortlamış ben de şimdi uyandım

Yorum

Hepimize günaydın 😅

Yorum

Come come comme des

Yorum

İşleniyor...
                              X