Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tom Ford Black Orchid erkeğe mi yoksa bayana mı daha çok yakışıyor?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Black Orchid erkeğe mi yoksa bayana mı daha çok yakışıyor?

Tom Ford klasik seriden kuşkusuz en çok satılan parfümü Black Orchid. Parfüm dünyasında çığır açan hem kokusu hemde performansıyla parfüm severlerin gönlünde ayrı bir yeri olan bu koku sizce erkeğemi daha çok yakışıyor yoksa bayanamı? Bir diğer seçenek tam bir unisexmi?
    45
    Erkeğe daha çok yakışıyor
    17.78%
    8
    Bayana daha çok yakışıyor
    26.67%
    12
    Tam bir unisex
    55.56%
    25

sadece erkeklerde kokladığım için pas geçiyorum

Yorum

Erkeğe daha çok yakışıyor

Yorum

İrkek. Hanım kaçarak uzaklaştı kendiliğinden zaten bir iki kere kullandıktan sonra

Yorum

Bence kesinlikle erkeğe yakışıyor.Kendime aldığım Black Orchid i eşime vermiştim,o bitirdi.

Yorum

Bana kalırsa tam bir unisex. Hem bayan hem erkek üzerinde güzel duruyor.

Yorum

Bende Altuğ hocamla aynı fikirdeyim. Çok iyi taşıyan kadınlarda var.

Yorum

Bayanlarda daha gizemli bir aura yarattiğını düşünsem de unisex kullanima uygun bulduğum bir koku oluyorlar kendileri...

Yorum

Kadın sürünce çiçek gibi, erkek sürünce paçuli gibi kokuyor. Güzel bir koku bence.

Yorum

Kadın üstünde daha çok hoşuma gidiyor. Sadece dozaj önemli.

Yorum

Ben erkeğe yakıştırıyorum. Takım elbise giyen erkek kokusu. Kadında da oturaklı ciddi kadınlarda şık duruyor. Ama %51 erkek derim

Yorum

Unisex diyorum ama yine de bugune kadar en cok kadinlarin kullandigina sahit oldum.

Yorum

Bayan kullanımına daha uygun olduğunu düşünüyorum.Ama bazıları dozajini kaçırınca çok kötü geliyor bana

Yorum

Kendime yakıştırmıyorum ama hem kadın hem erkek yakıştırdığım arkadaşlarım oldu, o nedenle tam bir unisex.

Yorum

Uniseks diyorum, ama daha çok erkeklerde denk geliyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X