Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

ANKET Green Irish Tweed & Ormonde Jayne Man

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

vay be ormonde man'e bak.Git karşında baya iyi puan almış.Eğer iyi batch bir Git'e denk gelirseniz ezip geçemiyeceği parfüm yok

Yorum

Kalite ve tarihi önemi vs. gibi sebeplerle tartışmasız açık ara tabiki Gıt ama artık kullanılabilirligi ve çok rastlanır olması hasebi ile OJM. diyorum

Yorum

Gıt in herkes için ayrı bi önemi var benimde oldugu gibi ,ama aşırı tutucu davranıyoruz galiba artık yavaş yavaş yeni başarılarıda takdir etmek lazım . Geza'nın çok başarılı bi kokusu OJM , sevmek için çok ugraşmıştım .

Yorum

Ormonde Man benim için de bir tık önde oyum ondan yana

Yorum

Oylamayı dengeye getirdim. 2 sini de şişeli bulunduruyorum seçmek zor oldu

Yorum

İkisini de seviyorum ama git ilk göz ağrım olduğu için onun yeri ayrı bende

Yorum

Jayne man diyorum bende yeri çok farklıdır. Daha özgün olduğunu düşünüyorum

Yorum

Ormonde man baya iyi durumda git karşısında ama farklı parfümler bence git çok yeşil taze..ormonde pek benlik gelmedi

Yorum

Git'e verilen paraya yazıktır onun yerine arko mavi traş losyonu alınır der ortalığı kasıp kavururum.
                  İşin şakası bir yana zevkler tabiki tartışılmaz ama bana hiçbir anlam ifade etmeyen bir koku GİT.Oyumu ormonde'den yana kullandım.

Yorum

Oj man

Yorum

Green Irish ne kadar günlük güneşlikse Omonde Jayne o kadar karanlık. GIT yakışıklı, Ormonde karizmatik.

Chris Hemsworth ile Marlon Brando gibi.

Ben Brando diyorum.

- Stop the car...
                      - What ?!
                      - Stop the fuckin' car!

Yorum

Oyu Git'e vermişim yanlışlıkla Ormonde diyorum.
                        Son Düzenleme F.essence oud; 20-02-18, 20:05. Tarafından yapıldı.

Yorum

GIT'e bastım geçtim. Oylar çok yakın gidiyor bakalım kim galip çıkacak.

Yorum

Ormonde Man

Yorum

creed git

Yorum

İşleniyor...
                              X