Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Beğendiğiniz Parfüm Blogu

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• En Beğendiğiniz Parfüm Blogu

Ülkemizde parfüm üzerine yazı yazan ve onları inceleyen bir çok parfüm bloggeri var bunlardan size en çok size hitap eden parfüm blogu hangisi?
    60
    Parfüm Merakı
    26.67%
    16
    Gurme Kokular
    41.67%
    25
    Saklı Notalar
    20.00%
    12
    Anosmi
    8.33%
    5
    Bi Koklasana Şunu
    6.67%
    4
    7 Nota 1 Parfüm
    5.00%
    3
    Niche Kokular
    10.00%
    6
    Diğer
    6.67%
    4

Parfüm Merakı çok iyi bir burun ve yazar ama çoğunlukla kendi kişisel beğenisini ön planda tutuyor. Gurme Kokular müthiş bir analizci ve çok iyi bir yorumcu ikisi arasında kalsamda Gurme kokular biraz daha ağır bastı. Özellikle her sene sonu yaptığı yıllık çıkan parfüm analizlerini okuması çok keyifli

Yorum

gurmekokular dedim ben de

Yorum

Gurmekokular, tarz anlatım, blogunun teknolojiye uyumu, yazdıklarının özgünlüğü, yazı kalitesi ve güncelliğiyle bence de önde geliyor ..
        Leto'nun bloguna yeni tasarım ve blogunun başına dönmesi gerekiyor.. (bikoklasana şunu)
        Parfüm Merakı'nın kendi özgün düşünceleri yok, sadece bir çevirmen veya kafasına göre yorum yapıyor. Bence burun falan değil ve kokudan pek anlamıyor. En disiplinli ve en uzun ömürlü blog, Seo ve yazıları oldukça güçlü yaptığı anlaşma ve ortaklıklarla da en çok tıkı alan blog konumunda oluyor.
        7 nota 1 parfüm gerçekten ne yapar anlamış değilim.

Yorum

Parfüm Merakı bence iyi bir burun. Derinlemesine de anlatabiliyor kokuları. Zevkimiz pek uyuşmuyor ama. Puanlamasına katıldığım parfüm sayısı çok az

Yorum

Parfummeraki devamlılığı olan..gurme kokular çok beğenen..saklinotalar bana daha hitap eden..niche kokular biraz ticari gibi geldi..neyse hepsi de olsun istediğim eleştirim daha gelişim sağlansın diye söylediğim şeyler hepsi de iyi ki varlar

Yorum

Gurme kokular bloğu başı çeker.En disiplinlive uzun ömürlü seo ve yazıları ne oluyor?

Yorum

Gurme kokular ve anosmiyi severek takip ediyorum.

Yorum

Her ne kadar oyumu Gurme Kokular'a versem de Raşit Bey birçok şeye öncelik eden birisi olduğundan dolayı takdir edilesi bir blogger. Ayrıca en çok eğlendiğim ve ilginç bulduğum Blog ise Can Bey'in Anosmi'si.

Yorum

Bende oyumu Gurme Kokular ve Anosmi' den yana kullandım. Her ikisini de severek takip ediyorum.

Yorum

Doğal olarak ortak beğenilerimiz çok olmasa da parfüme yaklaşımı açısından Parfüm Merakı benim için halen başı çekiyor. Yeni parfümler ve yıllık özet raporlar anlamında Gurme Kokular da zaman zaman göz attıklarım arasında ama parfüm inceleme detayları çok tatmin etmiyor.

Yorum

Blog yazdığım zamanlarda sıkı takip etmeye çalışırdım ama çok uzun süredir düzenli takip etmiyorum parfüm bloglarını..
                        Sadece Bois de Jasmin var arada açıp ne yazmış diye baktığım, içtenliğini severim.
                        Türk bloglardan Niche Kokular'da erkek gözüyle bayan parfümleri için neler yazılmış arada bakarım, zarif bir zevki var..
                        Gurme Kokular'ın yıllık analizlerine göz gezdirmiştim..
                        Instagram ve youtubedan da arkadaşım Ami'nin (fragrantica Amarah,youtube Ami loves perfume) parfüm paylaşımları ilgimi çekiyor sadece..
                        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

Parfüm merakını beğeniyorum. Hem yazılarından farklı şeyler ögreniyorum hem de kokulara unisex yaklaşımını seviyorum. Gurme kokular da takip ettiğim bloglardan.Yabancılardan Bois de jasmin. now smell this ve şimdi yazmasa da kafkaesque okuduğum bloglardan.Yine perfume fan club da bir kadın yorumcu olarak çok sevdiğim türkçe parfüm bloglarından ama o da yıllardır yazmıyor. Yukarıdaki arkadaşların bahsettiği parfüm bloglarını da takip ediyorum. Ama bazıları daha çok maskulen tarzları beğendiği için veya kadın parfümlerini yorumlamadıkları için çok yararlanamıyorum. Parfüm çok kişisel bir şey olduğu için ve birinin beğendiğini başkası beğenecek diye bir şey olmadığı için ben parfümün nasıl anlatıldığına daha çok önem veriyorum ve verilern notlardan çok etkilenmiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: doors View Post
                            Gurme kokular bloğu başı çeker.En disiplinlive uzun ömürlü seo ve yazıları ne oluyor?
                            Seo bir anlamda google optimizasyonu oluyor. Yani parfüm yorumu ile ilgili yazı okumak istediğinizde yazdığınız anahtar kelimelerde ilk sayfada hatta ilk sırada çıkması başarılı bir seo çalışması

Yorum

• doors
                              doors Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Eyvallah abi.

Yerlilerden gurme kokular. Yabancılardan Kafkaesqueblog, iki site de görsel olarak da çok başarılı aynı zamanda bence.

Yorum

İşleniyor...
                            X