Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tuscan Leather vs. Suede et Safran vs. Adp Leather

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tuscan Leather vs. Suede et Safran vs. Adp Leather

Bence bir mağazada test edilirse beğenilen Tuscan Leather olacaktır. Açılışı süet ve ahududu ile başlıyor ama gittikçe daha sert bir hal alıyor ve bence kullanımı içlerinde en zor olan.
    Adp Leather Tuscan benzeri fakat turuncgiller ve gül ile kullanımı çok daha kolaylaştırılmış ancak kalıcılık ve farkedilirlik olarak rakiplerinden zayıf.
    Suede et Safran bu oylamada benim favorim. Açılışı diğerlerine göre daha zor gelebilir ancak süet kullanımı Tuscandan daha yumuşak ve bence çok daha kaliteli. Safranı en tatlı ve kremsi kullanan da bu. Ve diğerleri gibi meyve kombinasyonları ile değil de baskın bir safran ve zencefil ile yumuşatılmış bir süet kokusu. Kesinlikle favorilerimden.
    39
    Tuscan Leather
    51.28%
    20
    Suede et Safran
    20.51%
    8
    Adp Leather
    28.21%
    11

Tuscan kış yazın adp leather. Mis.

Yorum

ortada bi kıyas var ise eğer, tuscan leather; koku,farkedilirlik ve kalıcılık yönünden açık ara önde olur kanımca..

Yorum

Tuscan ilk göz ağrım olduğu için düşünmeden onu seçtim.

Yorum

Tuscan Leather'ın açılışındaki etkisi izleyen bölümlerde kalmıyor ve bana sıkıcı, boğuk gelmeye başlıyor. Adp Leather ise bahar, yaz dönemi için gene belli bir süre yumuşak yapısıyla durumu iyi idare ediyor ama performans olarak sönük kalıyor. Suede et Safran'daki sade, minimalist yapı yetersiz bulunabilir ama denge açısından bu üçlü arasında beni en çok tatmin eden o. Safraleine kullanılarak oluşturulmuş süet/deri parfümleri arasında kompozisyon, derinlik olarak daha başarılı bulduklarım var.

Yorum

Adp leather bence içindeki deri notası hiç hayvansal gelmiyor ayrıca performans olarakta gayet tatminkar.

Yorum

Adp leather bence. Kışın craquele yazın adp leather deride tercihim

Yorum

Üçü de yeterince denemediğim parfümler. Mağazada denemişliğim var ama mecburen boş geçecem

Yorum

Tuscan Forever

Yorum

Aslında bu ankete Parfum's de Marly Godolphin'de eklenebilir
                    Tuscan ilerleyen zamanlarda çok hoş oyüzden oyum Tuscan Leather
                    Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Tuscan Leather ama Movf craqule olsaydı ankette o olabilirdi.

Yorum

Deri kanımca kolay kabul edilecek bir nota değil ancak acqua di parma kilonuzdaki bir asırlık italyan tecrübesi ile citrus kombinasyonu ile birleştirmiş gayet güzel olmuş 4 mevsim uygun toz ile rahatlıkla kullanılır

Yorum

İşleniyor...
                        X