Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Beğendiğiniz Türk Parfüm Markası Hangisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Oyumu Nishane'ye verdim.

Yorum

Pekji'yi deneme şansım olmadı ama Nishane diğerlerinden çok daha üstün.

Yorum

Nishane

Yorum

nishane

Yorum

Bizim firmaların çok yolu var ancak daha kolay ulaşılır olmaları ve bence bu işte italyanların yerel tarla ve bölgelerde ağaç ve çiçek yetiştiriciliği işi gibi olmalı üretim yerli ürün ve esanslar ile çiftçi ve laboratuvar dan çıkmalı önce iç pazarda sağlam ve kalıcı olunmalı sonrada dış pazara ulaşılması gerek elma amasya fındık giresun ayçiçeği trakya turunçgiller ve muz akdeniz özellikle adana mersin antalya üzün ve kavun eğe özellikle manisa ve izmir yayla çiçeklerinden esanslar karadeniz ve doğu anadolu yaylaları gül zaten melba ısparta zeytin keza kekik inanin ulkemiz cennet ancak yok maalesef yok lavanta bile yeni yeni tuz gölü yakınlarına başlandı ekimi inanın tütün kokusu diye deliriyoruz hepimiz bafra da bir dönem cüba tütününe rakip randımanlı tütün çıkıyordu ama yok yok yok olanlarda pahalı bir firmamız olsun ama toyota gibi dünyaya ürün satsın kaliteli ve doğal ve iç pazarda allah aşkına uygun fiyata olsun

Yorum

• alexandria
              alexandria Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              İlginç ve doyurucu bilgiler ancak Guerlain’in vanilya tarlaları gerçekliği yanında özellikle bir aromakimyasal-kozmetik devi altında işlem gören AdP’nın İtalya’daki tarlalarından alıp doğal kullanması pek gerçekçi gelmedi. İzninizle kaynağınızı sorabilir miyim? Veya kendiniz bizzat Toscano bölgesinde bulundunuz mu? Bununla beraber lavanta anektodu için hali hazırda Kuyucak-Isparta yöresine bir göz atmanızı rica ederim.

Nişhane

HACİVAT - KARAGÖZ - ZENNE - FAN YOUR FLAMES - COLOGNİSE denediklerim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cornelius
              Regalien'i denemedim, hakkında fikrim yok. Ancak Vertus'un Nishane ve Pekji kalibresinden çok çok uzak olduğunu düşünüyorum her yönüyle. Nishane'yi kendime daha yakın buluyorum.
              Bu yazının üstünden geçen zamanda iki marka da yeni kokular çıkardı, neredeyse tüm kokularını da deneme fırsatım oldu. Şu anki noktaya göre cevabımı Pekji olarak değiştiriyorum.

Yorum

Nişhane, denediğim koku sayısı ve beğendiğim adet itibarı ile.

Yorum

Nişhane açık ara favorim ama regalien’e de boş değilim musk barrel ve vetiverle kalbimi çaldı takipteyim

Yorum

Pekji.
                    Diğer markalarla kıyas bile etmem.
                    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

Nishanenin hacivat ve ani dışında diğer kokularını tecrübe edemediğim, vertus ve regalien hakkında da tecrübe sahibi olmadığım için haksızlık olmaması adına oy kullanmadım. Ancak pekjinin battaniye, ruh, eaumer ve hele hele zeybeği beni çok etkilemişti. Bence pekji, genel beğeni ve pazarlama kaygısı gütmeden nishaneden daha özgün işler yapıyor.

Yorum

Nishane bana göre kalıcılığı ve yayılımı çok iyi özellikle Hacivat bileğime sıktıktan sonra ellerimi sabunla yıkamama rağmen iki gün kaldı.

Yorum

Ünü ülke sınırlarını da aşmış olan Nishane diyorum.

Yorum

Hem bir indie çalışma olması açısından hem de tarzıma daha yakın bulduğum için oyum pekji. Burada vertusu yerli göremiyorum ben çünkü kendilerine Paris diyorlar. Nishane her ne kadar Avrupa’da başarı yakalamış olsa da, pekji kendi alanında bence en iyilerden.

Yorum

Tabii ki Pekji..

Yorum

İşleniyor...
                              X