Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nanshe mi? Ege mi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Bu arada oyum Nanshe 'ye.. Bir adım daha önde Ege'den tam tahmin ettiğim gibi.

Yorum

Nanshe'yi kullandıktan sonra, kaçınılmaz olarak , Nanshe..

Yorum

Ben Ege diyorum. Nanshee hem kapaktan kokladığımda hem üstümde denediğimde bana hiç bir zevk vermedi. Ekşi kokular narenciye ağırlıklı olunca çok beğeniyorum ancak ekşimsi güle yükselemiyorum. Ege kapaktan kokladığım kadarıyla bana baharı hatırlattı. Bence buradaki konsept çok net anlatılmış parfümde.Sırf bu yüzden daha başarılı diyebilirim zira Nanshee ne diyor ben anlamadım. Ege'yı zevkle kullanacağımı düşünüyorum. Geçenlerde lush rentless parfümünü alıp deneyimledim. Lush gibi bir marka böyle cesur ve ilginç parfümler yaratıyor.. ne diyim. Satış önemli biliyorum ama belki daha genç ve cesur burunlar ile farklı seyler yaratabilir Nishane. Alt bir kolu olsun mesela bodoslomadan gitsin.

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Oyle bir kaygisinin oldugunu hic sanmiyorum Bundan sonra da dumduz devam edeceklerdir. Piyasaya ilk ciktiklari gunku ozgunluklerini ve cesaretlerini sanki yitirdiler gibi hissediyorum. Yillar boyunca cikarabildikleri en aykırı is Unutamam...
      İşleniyor...
      X