Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Acqua Di Gio Serisi İçerisinde Favoriniz Hangisi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Acqua Di Gio Serisi İçerisinde Favoriniz Hangisi?

Yılların eskitemediği bir seri Armani Acqua Di Gio. Bu zamana kadar yapılmış olan flankerlarından günümüzde halen ayakta kalan ve ciddi satış başarıları getiren parfümleri ile genek kullanıcı içerisinde beğeni kazanan bir seri. Sizin Armani Acqua Di Gio serisi içerisinde favoriniz hangisi?
    24
    Acqua Di Gio Classic
    20.83%
    5
    Acqua Di Gio Profumo
    45.83%
    11
    Acqua Di Gio Essenza
    25.00%
    6
    Acqua Di Gio Profondo
    8.33%
    2
    Acqua Di Gio Absolu
    0%
    0

Bu biraz tartışmaya kapalı nerdeyse

Yorum

Gio profumo

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Her ne kadar sevmesem de. Yine de profumo

Bu arada profondo ülkemize geldi mi ? Hiç bir Bilgi yok. BUlursam kapacağım.
        Son Düzenleme Abbathdoom; 20-05-20, 21:16. Tarafından yapıldı.

Yorum

Lisede üç arkadaşla beraber danaya girer gibi boynerden aldığımız 200ml "Armani Cio" hatrına klasiğe oy verdim. Okul günleri her sabah getirmek şartıyla, hafta boyunca birimizde kalırdı. Lojmanların okul servisini beklerken yıkanırdık cioyla, sıktıktan sonraki özgüven ve kibirle kimseye selam vermezdim

Yorum

Pek sevdiğim bir seri değil ama essenza varken diğerlerinin esamesi okunmaz bence

Yorum

Essenza ve Profumo arasında kalıp aklıma üniversite döneminin ilk yıllarındaki yaz mevsimleri gelince oyumu direk Essenza'ya verdim Gerçi hoş iki versiyon da birbirine oldukça benziyordu diye hatırlıyorum.

Yorum

elbette Profumo daha oturaklı ve daha maskülen

Yorum

Güncel formülasyonu bilemem ama ilk denenen / tanışılan zamana göre düşünürsek benim için tartışmasız klasik. Lise yeni bitmişti, mevsim yaz; arkadaş grubumun tamamı aynı parfümü kullanıyor ve herkes mutlu

Yorum

Vintage tarafta orjinal Gio ama şuan ki durumda Essenza

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mizansen035
                      Bu arada profondo ülkemize geldi mi ? Hiç bir Bilgi yok. BUlursam kapacağım.
                      Covid-19 kurbanı şimdilik ama gelecektir. Orjinaline benzediği söyleniyor, kalıcılık biraz iyiyse alınabilir

Yorum

Güncel halini ben de bilmiyorum vintage olarak klasik Gio.

Yorum

Açık ara Profumo

Yorum

İşleniyor...
                          X