Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En İyi Deri'li Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Lonestarı ben de yazacağım galiba ama kıyıp da kullanamadım daha. Yoracak mı,sıkacak mı ya da üstümde iyi duracak mı hiç bilmiyorum. Ücreti karşılığında yollayacak bir babayiğit yok mu : ) Kapaktan koklamak yetmiyor

Yorum

Tom Ford Tuscan Leather der geçerim

Yorum

Parfum de Empire Cuir Ottoman diyorum. En sevdiğim deri parfümü

Yorum

Liste dışından ilk anda aklıma gelenlerden Bois 1920 - Oro 1920 ve Pryn Parfum - Turkish Leather, gereksiz popüler olmuş birçok deri temalı parfümden çok daha ötede bir noktada.

Yorum

• cornelius
            cornelius Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            İki kokuyla ilgili yoruma da katılıyorum. Hatta Turkish Leather, enteresan katmanlılığı sayesinde benim için daha özel bir konumda. Değeri bilinmeyenlerden.

Ferrari Leather hakkinda kullananlar ne dusunur?

Yorum

italian leather

Yorum

Desert Oud

Yorum

İlk önce Tuscan Leather, ardından da Italian Leather gelir...

Yorum

Hard Leather'ı gebertmişsiniz. Kıyamam, verdim oyu gitti ona.

Ekşi, sinir bozucu vıcık vıcık ama acayip seksi bi' deri parçası o. Kazakta özellikle ertesi gün temporal loba feci saldırıyor.

- Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

Tom Ford Tuscan Leather

Yorum

Şu ana kadar Mac ruby woo, tuscan leather, ombre leather, african leather ve craquele denedim ama hala favori deri parfümümü bulamadım. Ombre güzel ama çok basit buradaki en kalite hissiyatı veren MoV Craquele oldu ama yayılımı çok düşük geldi o nedenle arayışa devam.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Listedeki çoğu parfüm niş veya erkek kullanımına daha uygun. Bottega Veneta, L'Artisan Skin on Skin, Armani Cuir Amethyste, Hermes Kelly Caleche EdP'yi de eklemek isterim.

Yorum

Genel beğeniye hiç uymasada Kirli paslı bir sanayide süet ve deri imalathanesinde buldurur kendini deri kokularının baş yapıtı roja fetişh

Yorum

nişhane suede et safrane ve bois 1920 oro.

Yorum

Ch men priveı aradı gözlerim :'( çok severim. + Roberto Cavalli la notte erkek, jean paul gaultier essence de parfum erkek, cuir cannage christian dior göremeyince. Aralarından en çok bildiğim 1 kez koklasam da Fahrenheiti işaretledim. Benzin ⛽ +pudra kokusu 😂 sevgilimin deyimiyle açılışı şu=bu ne ya çakmak gazı kokuyor )

Yorum

İşleniyor...
                              X