Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Guerlain L'Homme ideal Serisinin En İyi Parfümünü Seçiyoruz.

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Guerlain L'Homme ideal Serisinin En İyi Parfümünü Seçiyoruz.

İlk çıktığı zamanlarda L'instant serisinin gölgesinde kalsa da çıkarttığı başarılı flankerlar ile beraber markanın lokomotifleri arasına girmiş olan bir seri L'Homme ideal.

Şimdi Guerlain'in bu güzide serisinin en iyisini hep beraber seçelim.
    47
    L'Homme Ideal EDT
    19.15%
    9
    L'Homme Ideal EDP
    29.79%
    14
    L'Homme Ideal İntense
    23.40%
    11
    L'Homme Ideal Cologne
    27.66%
    13
    L'Homme Ideal Sport
    0%
    0
    L'Homme Ideal Cool
    0%
    0
    Son Düzenleme matrai; 22-10-19, 19:52. Tarafından yapıldı.

Bu yaz kendisi ile bol bol vakit geçirdiğim ve beni kendine bağlayan Guerlain L'Homme Ideal Cologne açık ara favorim.

Yorum

Guerlain L'Homme Ideal Cologne kesinlikle Yazlık farklı bişeyler arayanlara tavsiye edilir.

Yorum

Sanırım guerlain lhomme ideal cologne üretimi durdurulmuş

Yorum

Oyum İntense'e gitti. Tatlılığı daha az ve dumanlı yapısıyla edt ve edp sinden daha iyi buldum. Cologne, sport ve cool denemedim tabi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DouglasCst View Post
            Sanırım guerlain lhomme ideal cologne üretimi durdurulmuş
            Evet öyle diye duydum bende en kısa zamanda az çok demeden yedekleme yapacağım

Yorum

Oyumu cologne dan yana kullanıyorum

Yorum

intense sport cool, 3 üde flankerın flankerının flankerı olduğu için bu kadar geride kalmışlar ankette. Bence de hakettikleri budur. Edt ve cologne arasında kalıp edt dedim ben, çünkü farkettimki cologne da en begendiğim şşey edt nin ferah halli olması edt ye benzemesi oldu. O yüzden bütün bu serinin gerçek ideal erkeği olan edt versiyonu bence övgüleri hakeden parfüm.

Yorum

Ben oyumu intense versiyonundan yana kullandım. EDP'ye göre daha az tatlı olması bunda etken oldu benim için. Daha bir maskülenliği var bence intense olanın. Bence tek kötü yanı performansının ortalama düzeyde olması. 6 saat kadar tenimde kalmıştı benim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ntmm22 View Post
                    intense sport cool, 3 üde flankerın flankerının flankerı olduğu için bu kadar geride kalmışlar ankette. Bence de hakettikleri budur. Edt ve cologne arasında kalıp edt dedim ben, çünkü farkettimki cologne da en begendiğim şşey edt nin ferah halli olması edt ye benzemesi oldu. O yüzden bütün bu serinin gerçek ideal erkeği olan edt versiyonu bence övgüleri hakeden parfüm.
                    Benzer bir görüşteyim. EDT ile Cologne serinin en iyi ikilisi.

Yorum

Böyle çekişmeli bir anket görmedim daha önce

Yorum

Intense 'in şişesi sonradan mı siyah oldu? İlk çıkanlar saydam ama sonradan çıkanlar siyah şişe sanırım. Çünkü intense olarak aratınca ikisi de çıkıyor. Guerlain kendi sitesinde siyah şişeli versiyonu da görünmüyor. Bilgisi olan var mı?

Yorum

Ben intense i hep siyah şişede gördüm hocam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ntmm22 View Post
                            Ben intense i hep siyah şişede gördüm hocam.
                            Kendi sitesinde siyah şişe görünmüyor ama. Ben de anlayamadım bu durumu.

https://www.guerlain.com/int/en-int/...e-parfum-spray

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post

Kendi sitesinde siyah şişe görünmüyor ama. Ben de anlayamadım bu durumu.

https://www.guerlain.com/int/en-int/...e-parfum-spray
                              Hocam yine aynı sitede father's day set diye bir paket var ordada siyah görünüyor. Muhtemelen şişeyi yeni dğeiştirdiler

Yorum

İşleniyor...
                              X