Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yurtdışına çıksanız şişeli alacağınız 3 parfüm ne olurdu?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yurtdışına çıksanız şişeli alacağınız 3 parfüm ne olurdu?

Şu an yurtdışına çıksanız ya da yurtdışında yaşayan bir arkadaşınızdan isteyeceğiniz parfümler neler olurdu?

Şu kurlarla sadece selam getirmesini isteyebilirim. Oralarda bi' yerlerde "yaşayacak" olsam, adım atar atmaz ilk atlayacaklarım özel takibimde olan Tauer - Carillon Pour Un Ange ve Rania J - Cuir Andalou olurdu. 3. şu an için yok.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• connoisseur
      connoisseur Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Cuir Andalou secimi icin ozel tebrik

Burada bulamadığım Angel Etoile Des Reves olurdu.. İlk aklıma gelen bu..

Yorum

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bir ara her yerdeydi

Slumberhouse Ore
    Tauer Au Coeur du Désert
    Dior Mitzah

Yorum

• connoisseur
      connoisseur Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ore'yi bulmak yurtdisinda bile cok cok zor

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hayaller zaten hocam

Sarah Baker Rules of Attraction
    Boris Bidjan Saberi
    Olympic Orchids Tropic of Capricorn

Yorum

Rania J. Ambre Loup
      Amouage Overture
      mendittorosa LeMat Bide Shl777 Panthea Iris alırdım

Yorum

Öncelikle Tauer alırdım. Çünkü kaçtane distribütöre söylediysem hepsine Türkiye'ye ürün göndermek istemiyorum deyip direkt kestirip atıyormuş. Artık bundan önceki distribütör ile ne yaşadıysa adam Türkiye adını duyar duymaz kaçıyor. Gelmesi imkansız olan bir marka. He belki ileride LVMH gibi bir grup satın olursa belki. Bu yüzden gidip gelirken tauer alın koyun kenara.

Bir Diğeri Le Labo. Yine ülkemize gelmeyen ve gelmesi de bir hayli zor olan markalardan biri. Şartları baya baya ağır. Kendisine özel mağaza koku labaratuarı vs gibi bir sürü şey istiyor. Alıp başka bir kargo adresine de yollayamıyorsunuz kart adresi ile kargo adresinin aynı olmasını istiyor. Geriye sadece kendi mağazalarından veya satışı yapılan büyük mağazalardan almak kalıyor.

Son olarak Slumberhouse. Amerika menşeili olduğundan ve butik üretim yaptığından TR ye gelmesi en zor parfümlerden bir tanesi. Avrupada bile sadece 1 satış noktası var. Bulunması, alınması en zahmetli markalardan bir tanesi. Bulduğun zaman alacaksın hemen.

Başlıkta aslında 3 tane parfüm yazıyordu ama ben 3 marka yazdım. Bu markaların hangi parfümü olursa farketmez şansımı bunlardan yanan kullanırdım.
        Son Düzenleme matrai; 17-10-19, 14:21. Tarafından yapıldı.

Yorum

• connoisseur
          connoisseur Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tebrikler, Turkiye'ye gelmesi imkansiza yakin 3 markayi yazmissin

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Geçen sene tüm forum Le Labo'yu tecrübe etmiştik. Kart ve adres uyuşmazlığı sebebiyle splitimiz iptal olmuştu

İlk olarak Guerlain klasikleri; L'Heure Bleu, Vol de Nuit, Mitsouko. Guerlain Champs Elysees Butiğinde bütün günü geçirebilirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Abbathdoom View Post
          Sarah Baker Rules of Attraction
          Boris Bidjan Saberi
          Olympic Orchids Tropic of Capricorn
          Güncel cevabım:

O’Driu Pathetique/Peety (Angelo ile konuştuğumda Pathetique’in üretiminin sonlandırıldığını belirtti)

Pryn Turkish Leather/Aksum (Artık üretilmeseler de bazen denk gelebiliyor. En son Turkish Leather için +260€ şeklinde bir fiyat görmüştüm ve uzaklaştım)

3. şimdilik aklıma gelmedi. Biraz daha düşündükten sonra eklerim.

Yorum

Sadece yurt dışında ulaşabileceğimi ve bütçe kısıtlaması olmadığını düşünerek elimde olmasını istediğim parfümler:
            Lubin Korrigan
            L’artisan Timbuktu
            Slumberhouse Jeke

Yorum

• Abbathdoom
              Abbathdoom Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bence de bulunur ama Timbuktu’nun eski şişeleri biraz nadir denk geliyor. Gelse de biraz pahalı oluyor. Jeke’yi genelde takas ilanlarında görüyorum.

• matrai
              matrai Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Abbathdoom Ege sana telefondan ulaşamıyorum. Telefonumu değiştirdin. Whatsapptan yazsana bana

• caliban
              caliban Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Jeke’yi yazarken aklıma gelmişti aslında😀 Neyse sağlık olsun. Diğer ikisi olur diye umalım o zaman.
          İşleniyor...
          X