Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En beğenilen kolonyalar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• En beğenilen kolonyalar

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 20:27. Tarafından yapıldı.

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 20:26. Tarafından yapıldı.

Yorum

Paşabahçe kolonyaları tek kelime ile mükemmel özellikle misket limonu ve çay harika çok başarılı :-) rebulda öyle ama paşabahçe çok daha iyi ve kaliteli . İşin ilginç tarafı paşabahçede rebula uaptırıyo bu kolonyaları ı ama ... Kendi ürünlerinin bukadar başarılı olmadıgnı düşünüyorum . Oriflame lavanta kolonyasınıda severim ama biraz fazla feminem bunu belirtmek isterim . Ayrıca eyüp sabri tuncerin yabani incir denenmeli kesinlikle çok başarılı. Arkonun platınıum da başarılı bi taklit diye düşünüyorum . Bikaç marka daha kullanıyorum ama isimleri şuan aklımda degil mesela hasbahçe , sandalsefası , galata rüzgarı da çok çok başarılı.yalova geceleri keza öyle . Kolonya kültürü ve kullanımı olarak ülkemin avrupa ve asya ve amerika kıtasındaki ülkelerden çok çok daha iyi oldugnu düşünüyorum hem kullanımı hem fiyat olarak süper. Buda beni çok sevindiriyo. He genel olarak tütün ve limon ama ... Rochas eau rochas kullananlar nedemek istedigmi çok iyi anlıcaktır .ilerleyen zamanlarda bu konuyla alakalı olarak paylaşımlarım olucak kendimizde parfüm tadında kolonya yapabiliriz , düşünsenize saf lavanta yagı ve saf vetiver ile neler yapılabilir. Bide greyfurt yagı bikaç damla hem antiseptik hem rahatlatıcı hem kalıcı hem traş sonrası tahrişler için oooh oh .

Yorum

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 20:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kadir.tbk
          Kadir.tbk Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Teşekkür ederim Mutlu Hocam nedemek içimden ne gelirse o :-) böylebi başlıgı düşündügünüz için size ayrıca teşekkür ederim .

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 20:29. Tarafından yapıldı.

Yorum

rebulun bu incirli lavantalı zeytinli filan gibi kolanyaları vardı. onlar güzel

Yorum

Eyüp Sabri Tuncer - Çeşme Limonu
            Çok uçucu ancak doyumsuz bir koku. Anlık ferahlatıcı etkisi var.

Rebul Traş Kolonyası
            Mentollü, harika kokuyor.

​​​​​​Rebul İncir Kolonyası
            Çok itici ve sentetik kokuyor.

Rebul Lavanta Kolonyası
            Ağır ve rahatsız edici bir lavanta kullanımı.

Yorum

Mudo Concept mağazalarında satılan Vavana Kolonyalarını deneyin mutlaka dostlar. Kendi web sayfaları da yapım aşamasında, yakında faaliyete başlar.

Konsantrasyonu güçlü nefis kokuları var. Ben Talco Musk ve Tangerine Clementine kullandım. Özellikle Tangerine harika bi' yazlık. Dekant şişelere doldurup yanımda taşırdım.

Güzel çeşitleri var, denk gelirseniz göz atın derim.
              - Stop the car...
              - What ?!
              - Stop the fuckin' car!

Yorum

Bende Rebul'un incir kolonyası var, arada ferahlamak için iyi geliyor.

Yorum

Kolonyalarin kalesidir

Click image for larger version

Name:	image_900.jpg
Views:	7335
Size:	112.2 KB
ID:	12568

Yorum

Click image for larger version  Name:	image_900.jpg Views:	1 Size:	112.2 KB ID:	12568
                    Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 20:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 20:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Lagerfeld
                        Lagerfeld Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Yeni kokularda çıkarmışlar bu arada. Geçen uğramıştım orada hemen ayak üstü kokladım. Tester şişelerinde isim yazmıyordu. İlk kokladığım yoğun sandal ağacı ile oluşturulmuş. Diğeri ise tertemiz incir doluydu. Bazı mağazalarda tüm çeşitleri bulunmuyor. Ama kendi web siteleri aktif olunca oradan takip edilebilir. 250 ml şişeler için fiyatları da çok uygun zaten.

Bugün Kiğılı mağazasında firmanın misket limonu ve lavanta kolonyalarını denedim.

Lavanta gayet hafif ve doğal kokuyordu.

Misket limonu, yeşil otlar ve tozlu bergamot gibi kokuyordu. Bana Tuscany'yi anımsattı. Kalıcılık 2 saate yakın. Ben çok beğendim.

Koleksiyonda yer alan yeşil çay kolonyasını ise deneyemedim.

200 ml.lik şişelerde 25.-TL'ye satılıyor.

Yorum

Rebul Lavanta ve Dark Spices, Altınoluk Zeytinçiçeği ile Paşabahçe Incir efsaneler. Aynı zamanda Paşabahçe Ihlamur da enfes ancak bu Paşabahçe kolonyalarından bazıları dönem dönem yok oluyorlar maalesef. Ufak bir bilgi de vereyim; Vakko'nun en son çıkardığı bir kolonya serisi vardı, olmaz olsun böyle kolonya. Bu kadar ucuz, bu kadar sentetik ve bu kadar özenilmemiş iş olmaz; ya sedir yada misk kolonyasını koklarken beynimin sol lobu iptal oldu. Fiyatlarda 100 küsür ₺. idi.

Yorum

Beymen Bodrum Mandalinası güzeldir.

Yorum

İşleniyor...
                          X