Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Creed Aventus VS Nishane Hacivat

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Yüksek miktar ödeyip aventus alacaksın 2 saatte parfümden eser kalmayacak, savunma da batch sorunu.
    Aventus her ne kadar ilham kaynağı olsa da boynuz kulağı geçti misali hacivat kendisine ödenen her kuruşu hak ediyor. Üstelik yerli malı.
    Bu yüzden oyuma Hacivata.

Yorum

Aventus diyorum bende.

Yorum

royal vıntage

Yorum

Koku güzelliği olarak Aventus demek istiyorum. Ancak performans ve kalıcılık olarak Hacıvat çok daha önde bir koku.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Kokudan ne beklediğimize bağlı yazın benim için ortalığı ayağa kaldıran bir metalik kokuya ihtiyaç yok kalite ve tende kalış olarak aventus

Yorum

Bu soruya defalarca hacivat dedim galiba ama zaman geçtikçe hacivattaki metalik kısım her geçen gün daha çok zorluyor beni, nispeten daha doğal olduğu için aventus ama batch problemi olmadan ve performans olarak hacivat.

Yorum

• özgüröz
                özgüröz Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bende tamamen size katılıyorum metaliklik benide yavaş yavaş rahatsız etmeye başladı.

her ikisi de bana yakın parfümler değil. Ama ikisini de uzun süre denemiş biri olarak diyebilirim ki, Aventus daha doğal bir izlenim bırakmıştı bende. o yüzden Aventus diyoum. Ama performans Konusunda Hacivat. Fakat oyumu Aventustan yana kullandım.

Yorum

ben hacivatı daha çok seviyorum ama belli bi kulanımdan sonra hacivat ,insanı sıkıyor ama aventus sıkmıyor buda herhalde çok daha doğal hacivata göre

Yorum

Taklitlerden hep nefret etmişimdir. Arkadaşım bir şey varsa ve başarılı ise zaten vardır aynısını yok şurasını düzelttik yok kalıcılık yok şişe veya farklı nota. Saygı duyup daha özgün başarılar için çalışılmalı bence. Ne olursa olsun Aventus benzeri çalışmalar hiç samimi gelmiyor bana sonuçta başarısına özenilmiş flankerler.

Yorum

Ben de Aventus dedim, zira Nishane parfümlerinden kullandıklarımın hiçbirini kendime yakın bulamadım, hacivat ise güzel ama sıradan bence..

Yorum

• mizansen035
                      mizansen035 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Nishane de ani muazzam bir kokudur. Radarımda nefs var.

İkisine de kıyamıyorum.

Yorum

Hacivat

Yorum

Aventusu mağazada testerindan denemiştim, güzel kokuydu. Hacivat dekantim yakında gelir. Kullandıktan sonra buraya yorumumu yazabilirim.

Yorum

Aventus 120 lik şişe 2250 lira hacivat 1950 lira beymen fiyatları. Evet aventus bir yol açtı ekol bir yol ama bir parfüm üretildiği her sene farklı kokar mı ya hiç mi standartı olmaz ama olmuyormuş bunu gördük. O yüzden hem performansı hem koku güzelliği açısından hem daha ucuz hem de yerli sermaye olmasından dolayı oyum hacivata.

Yorum

Aventus diyorum

Yorum

İşleniyor...
                            X