Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Creed Aventus VS Nishane Hacivat

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed Aventus VS Nishane Hacivat

Bana göre tarz olarak benzeyen fakat koku anlamında açılışı haricinde ciddi farklılıkları bulunan bu iki parfümden sizin tercihiniz hangisi olur?
    70
    Creed Aventus
    58.57%
    41
    Nishane Hacivat
    41.43%
    29

Bendeki hissiyatı çok daha doğal olduğu için Aventus'a verdim.
    Ama performans olarak Hacivat çok daha iyi. Denedikten sonra geçen seneki Nishane splitine katılmadığıma pişman olmuştum

Yorum

Her ne kadar Hacivatı çok sevsem de Aventus dedim
      estefanyen

Yorum

Nishane Hacivatı 3 veya 4 sefer kullanmıştım, her seferinde baş ağrısını beraberinde getirmişti.

Yorum

İşte bunlar hep can sıkıntısı... 🙂 Aventus diyorum inadına Aventus bitsin artık bu çile çekiyoruz göre göre Armaf Afnan ve Royal Vintage ile dumanlı beç diye diye inadına Aventus.

Yorum

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam senin alanlar

• Guest's Avatar
            Misafir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            En sonunda kabul ediyorum Aventusçuyum, gizli gizli kullanıyorum onu herkesten kıskanıyorum burada sallıyorum ama ben Aventusçuyum arkadaş yetti be!!! Gelmeyin üzerime 🙂

Bir parfümden beklentiniz ne varsa Hacivat hepsini fazlası ile karşılar emin olun.

Yorum

Düşünmeme bile gerek yok.

Yorum

Hacivat

Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.. Gerçekten aventus (game of batches) batch oyunlarından çok sıkıldım

Yorum

Her ne kadar batch sorunu olsa da Aventus bir başka.

Yorum

Soru hangisi tercihiniz olur demiş.
                  2si arasıdna Hacivat'ı tercih ederim.

Yorum

Farklı parfümler olduğunu göz önüne almak şartıyla ikisi arasında tercihim kesinlikle Hacivat olur. Hem performans hem batch sorunu gibi saçma problemleri olmaması Hacivat'ı öne çıkarıyor.

Yorum

Kıyaslarken ben de başlangıçları sonrası farklı kokulara dönüştüklerini belirteyim, Hacivat'ın meşeyosunu çok daha farklı hissettiriyor. Tercihim Hacivat olur. Aventus daha dışarı dönük ve gözleri üstüne çeken bir koku, özel zamanlarda kullanımı daha uygun geliyor. Hacivat ise daha günübirlik kullanılabilir, ortama adapte olan bir koku, uniseks profile daha yakın. Performans dersen zaten kıyas kabul etmez.

Yorum

Creedin hep batch sorunu olanları denedim.Bu yüzden benim için hacıvat.

Yorum

İkisi de ilgimi çeken parfümler değil. Ayrı ayrı kullandığımda Aventus daha yakışıklı gelmişti.

Yorum

İlham kaynaklarından Aventus...

Yorum

İşleniyor...
                            X