Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En İyi Vetiver'li Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Denediklerimden oyum Sycomore'ye

Yorum

• hayro
      hayro Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      +1

Jovoy private labeli biri anlatsın paçuli ve vetiver inanamıyorum . Ben şok ben vefat . Private label vetiver ve paçuli kokusumuydu .

Yorum

• jatne
      jatne Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Artısıda deri kadir hocam ben pek sevemedim sevene de mani olmayım. Çok zalımdır kendileri
      Son Düzenleme jatne; 03-02-17, 23:34. Tarafından yapıldı.

Öylemi jatne hocam hımmm nasıl bi koku biraz açarmısın sana zahmet . Zalım derken çokmu koyu :-)

Yorum

• Xlusive
      Xlusive Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Vetiver'i her haliyle yaşatıyor. Her notada hissettiriyor kendini.

Koku vetiver'in etkisindeki deri'yle başlıyor arkasından topraksı acı yada tatlı olmayan paçuli ekleniyor ve her an hissedilen vetiver ile uzayıp gidiyor.

Private Label vintage havada ve aşırı maskülen vurucu bir koku

• jatne
      jatne Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      xlusive mükemmel yorumuna imza atarım. Bence çok keskin kirli ve saldırgan, performans ve sılaj canavarı. Ve burdan uyarayım aman ha dozojlamaya dikkat yakar hem de çok fena yakar. Ne demişler yiğidi öldür ama hakkını ver. Sevemesemde kalitesini, her daim hissettirdiğinide ifade edeyim

Orjinal yazı sahibi: ibrhm View Post
    Listeden bana en yakın olanlar sel de vetiver ve vetiver 46. Her ikisi de beni performans olarak tatmin etmedi, listeden performansı yüksek olanlar da koku güzelliği ile tatmin etmedi. Liste dışından ise Aeon001 ise hem sıradışı, hem de performansı bir nebze daha iyiydi ama o da limitli üretim.
    Bugün vetiver yağı kullandım. Ve ciddi olarak artık bundan sonra tek başına yağ kullanmak gibi bir niyetim var. Bir damla bile saatlerce nefis vetiver keyfi yaşatıyor. Denediklerim içinde en çok Sycomore'a yakın buldum vetiver yağını. Tabi tekdüze ama son derece tatmin edici, hem koku hem performans olarak...

Yorum

Oriza Legrand Vetiver kesinlikle.... Listede sonda olması değerinden hiç bir şey kaybettirmez

Yorum

Oyu Vetiver Ext'e verdim. Mona Vetyver, Lampblack, Sycomore ve Private Label'dan af diliyorum.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Lampblack:'( Hakkını yedik çok

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post

Bugün vetiver yağı kullandım. Ve ciddi olarak artık bundan sonra tek başına yağ kullanmak gibi bir niyetim var. Bir damla bile saatlerce nefis vetiver keyfi yaşatıyor. Denediklerim içinde en çok Sycomore'a yakın buldum vetiver yağını. Tabi tekdüze ama son derece tatmin edici, hem koku hem performans olarak...
        Mete bey tebrikler, bir sonraki aşamaya geçtiniz demek. Tek düze olması büyük bir sorun ama bence, eğer o da aşılabilirse denemeler cok keyifli olabilir.

Yorum

Keşke birden fazla oy verebilseydik.
          Kendi katagorisine göre vetiverler var. İsli dumanlı vetiver olsa Encre noire, sabunsu vetiver deyince Tom Ford Vetiver, Tütsülü vetiver deyince L'artisan Timbuktu, Turunç notaları baskın desek Montale Red Vetiver, Hermes Terre d'Hermes. Bu vetiverler favorim..

Yorum

Bende nasil bir yer edip nasil anilar biraktiysa oyumu Private Label'a verdim.

Yorum

vetiver konusunda çok tecrübeli bir burnum yok fakat denediklerim arasında prive label'ı bir adım önde görüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: promesta View Post
                vetiver konusunda çok tecrübeli bir burnum yok fakat denediklerim arasında prive label'ı bir adım önde görüyorum
                vetiver baskın parfümleri hiç sevmem ama private label ayrı..

Yorum

• promesta
                  promesta Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bana vetiveri sevdiren koku Oğuz hocam

Private Labelin bu listedekilerden çok çok farklı bir vetiver yorumu olduğunu düşünüyorum , diğerlerine haksızlık olmuş gibi Oyum belli

Yorum

tamamını denememiş olmakla beraber, timbuktuyu seçen tek isim benim galiba.

Yorum

aa Mona Vetiver i atlamışım. Çok özür diliyorum kendisinden

Yorum

Oliver & Co. Vetiverus pek bilinmediği için popüler olan Exraordinaire oyları topluyor. Oysa Vetiverus ile sadece Royal Bourbon yarışabilir. Onun da nefesi yetmez.

Yorum

İşleniyor...
                      X