Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bleugil Familyasından Favoriniz

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bleugil Familyasından Favoriniz

Aslında bu familya için ne diyeceiğimi bek bilemedim. Fresh desem fresh değil aquatik desem o da değil en iyisi bleugil familyası demek diye düşündüm. Bu parfümler son zamanlarda sıklıkla designer markaların çıkarttığı daha çok temiz ve kısmen ferah olan, bayıcı ve ağır olmayan 4 mevsime kullanıma ve ofis kullanımına uygun olan parfümler olarak tanımlayabiliriz. Bu parfümlerden favoriniz hangisi?

3 Adet Seçebilirsiniz
    44
    Chanel Bleu - EDT-EDP-Parfum
    77.27%
    34
    Dior Sauvage EDT-EDP
    25.00%
    11
    Prada Carbon
    6.82%
    3
    YSL Y -EDT-EDP
    6.82%
    3
    Versace Dylan Blue
    6.82%
    3
    Dolce Gabbana Light Blue
    9.09%
    4
    Montblanc Legend
    2.27%
    1
    YSL L Homme
    13.64%
    6
    Narciso Rodriguez Bleu Noir
    13.64%
    6
    Versace Eros
    4.55%
    2
    Bvlgari BLV
    11.36%
    5
    Son Düzenleme matrai; 28-01-19, 12:21. Tarafından yapıldı.

Bluegiller benim favori parfüm grubum diyebilirim. Koku güzelliği için Bdc edt performans için Dior Sauvage edt. Genel beğeni açısından Bdc daha önde
    Son Düzenleme DouglasCst; 28-01-19, 16:53. Tarafından yapıldı.

Yorum

Blue De Chanel Edp ilk sırayı alır. Sırasıyla Versace Dylan Blue ve L Homme diyorum. Gerçi L homme biraz sıradanlaşsa da kötü bir parfüm değil kesinlikle. Bvlgari Blv ile L Homme arasında kaldım biraz

Yorum

Bleu Edp ve Sauvage Edt favorilerim üçüncü ise Dylan Blue, bu parfümlerin en güzel tarafı zaman-mekan seçmemeleri

Yorum

BdC EDP alır götürür kanaatindeyim bu listede ki ben de ilk oyunu kendisine verdim. Sonrasında benim için Narciso Rodriguez ve Montblanc geliyor.

Yorum

Bleu Chanel

Yorum

Bvlgari BLV diyorum ben.Çok farklı bir kokusu var.Başka parfümlere benzemiyor.Eşimin üzerinde duymayı en sevdiğim kokulardan.

Yorum

Bleu de Chanel; ilk kokladığımda beğenmeyip sonradan beğendiklerimden

Yorum

Chanel blue edp ve dior sauvage edp favorim. gerisi benim için boş

Yorum

% ler % ler

Yorum

Sırasıyla, Dolge & Gabbana - Light Blue/Chanel - Bleu de Chanel/Ysl - Y

Yorum

Chanel Blue bu tarz parfümlerde kesinlikle 1. sırada sahip olduğu kalite hissiyatı ile...

Yorum

İşleniyor...
                        X