Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum İle İlgili Geliştirmeler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Forum İle İlgili Geliştirmeler

Forumumuz da yaptığımız güncelleme ve iyileştirmeleri buradan sizlerle paylaşacağız.

Aslında dünden beri detaylı olarak inceliyorum her özelliğini. Geliştirmeye tabii zaman içerisinde ihtiyaç olabilir ama şu haliyle anlık yapılmak istenen bi' çok şeyi çok kolay yapmamızı sağlıyor.
    Özellikle anında mesajlaşma özelliği çok çok başarılı. Bi' mail atıp 679 saat beklemeye son vermiş olması çok sevindirdi beni.
    Dün Murrjm ile ayak üstü çat çat sohbet ettik mesela.
    Bu durumdan çok memnunum kendi adıma belirtmek istedim.
    Son Düzenleme Lagerfeld; 19-11-18, 15:39. Tarafından yapıldı.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aynen, mesajlaşma çok iyi olmuş, whatsapp daha doğrusu msn gibi konuşuluyor çok seri, deneyemeyenlere de tavsiye edelim bu vesile ile.

Yazı karakter boyutu ve koyluğunda iyiliştirmeler yapıldı. Google indexi için pnigleme işlemi yapıldı analytics hesabı açıldı. Çokça şikayet gelen otomatik düşme süresi 15 dk dan 120 dk ya çıkarıldı.

Yorum

Kesinlikle konforu çok yüksek bir forum oldu.Ellerinize ve emeğinize sağlık...

Yorum

Bildirimlerin Türkçeye çevrilme işlemi büyük oranda tamamlandı. Yorumlardaki beğenileri görme işlemi yapıldı. Beğen butonunun yanındaki beğenme sayısına bakarsnız kimlerin yorumunuzu beğendiğini görebilirsiniz

Yorum

Birde Google aramasında site çıkmıyor tarayıcının adres satırına yazarsak ulaşabiliyoruz. Forumu bizim gibi bilenler için sorun olmaz ama bilmeyen insanların ulaşabilmesi açısından zor olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pink Floyd View Post
            Birde Google aramasında site çıkmıyor tarayıcının adres satırına yazarsak ulaşabiliyoruz. Forumu bizim gibi bilenler için sorun olmaz ama bilmeyen insanların ulaşabilmesi açısından zor olur
            Hocam her yeni sitenin google tarafından indexlenmesi biraz zaman alır biz bu zamanı en aza indirmek için google a ping leri girdik çok uzun zaman geçmeden google da yerimizi alırız

Yorum

• isseyblue
              isseyblue Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Altuğ hocam burada değerli forum üyelerine büyük iş düşüyor elimizden geldiğince parfum incelemeleri girmemiz gerek

Forum buğun yapılan güncellemelerle fevkaladenin fevkinde oldu
            Son Düzenleme fuatkaynak; 30-01-17, 02:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post

Hocam her yeni sitenin google tarafından indexlenmesi biraz zaman alır biz bu zamanı en aza indirmek için google a ping leri girdik çok uzun zaman geçmeden google da yerimizi alırız
              Google da indexlendikçe site daha da gelişecektir. Yeni kullanıcılar da bu yeni forumla birlikte daha adapte olup katılım artacaktır inşallah.

Yorum

Tartışmalara konu olan designer parfümler başlığı Türkçemize uygun olarak ana akım parfümler olarak değiştirildi 👍

Yorum

• erdembaba
                  erdembaba Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Çok ıyı olmuş Altuğ Hocam olabildiğince dikkat etmek lazım..şu cümleyi bile yazarken zorlandım yanlış olmasın diye..

Ben en cok begenme kısmını begendim. Her yazılana cevap vermeden fikrimizi belirtmenin bir yolu olmus. Ayrıca daha kolektif hale geliyoruz gibi.

Yorum

Beğenme, benim gibi üşengeç olanlar için harika gerçekten Merak ettiğim, avatar altındaki yeşillenen çubuğun beğenilerle ilgili olup olmadığı. Eğer öyleyse, o çubuğun kaldırılması daha iyi olur bence. Aklıma gelen birkaç sakınca var bunla ilgili ama kafamda toparlayıp yazmaya üşeniyorum Yok eğer bu konuyla ilgili değilse zaten mesele yok.
                Son Düzenleme Medea; 17-01-17, 05:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

Parola unuttum bölümünde e mail kısmında bug var sanırım aylardır deniyorum foruma girmeyi sifremi unutmustum mailin baş harfini tel otomatik büyük yazıyor mail gelmiyordu bugün maili tam küçük büyük hassasiyetine göre yazıp denedim şifre değiştirme linki mailime geldi belki bir uyari notu düşülür veya düzeltilir

Yorum

Arkadaşlar sabahtan itibaren yaşanan sorun Datacenter kaynaklıdır. Gün içerisinde forum stabil hale gelecektir. Bu akşam ve yarın ara ara kesintiler olabilir. Forum versiyonu yükseltme ve bug giderme işlemleri yapılacaktır bilginize...

Yorum

Ben de foruma ne oluyor diyordum. Bilgilendirme için teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                      X