Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm Hobisi Açıldı.

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Minty View Post
    Sevgili Debussy, galiba donup dolasip yine Peome'e donecegim)))
    Oo kimleri görüyorum Hosgeldin Aysu sahsim adina mutlulugumu ifade etmek istedim.

Yorum

• Sohbetler,fikirler,yorumlar kısacası tüm paylaşılanlar;o kadar içten ve keyif verici ki..Bu ortamı yaratan herkesin eline emeğine sağlık.Hayırlı uğurlu olsun

Yorum

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hoş geldiniz, bu içtenliği hiç kaybetmemek ve sizin de dahil olmanızı umuyorum, hayırlı olsun tekrardan

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Munip hocam seni burda gördüğüme çok sevindim

• LeLoLe
        LeLoLe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Sağolasın Altuğ hocam..Dediğim gibi;bir hamle geleceğini tahmin ediyordum senden Şaşırdım desem yalan olur ama msjın geldiğinde çok sevindim

• Orjinal yazı sahibi: Minty View Post
      Ven ben de geldim :-) tüm arkadaşlarımı burada görmek güzel.
      Bu sefer farkli bir avatar sececegim, henüz karar veremedim :-))

Herkese selamlar sevgiler
      Ooo selam

Yorum

• Hayırlı olsun emeği geçenlere teşekkürler

Yorum

• ersin
          ersin Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bu forum ikimize fazla. Umarım karıştırılmayız.
          Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

• ersan
          ersan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tekrar teşekkürler, doğru yerde olmak ne güzel

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hoş geldiniz Ersan bey

• Altuğ kardeşime diğer adminlere forum ahalisine;
        Ne iyi yaptınız da bu dostları bir araya kavuşturdunuz.15 günden beri ben şahsım adına keyifle izliyorum ve okuyorum paylaşılanları...
        Herkes her zaman herkesle anlaşır diyemem ama burada ve öncesinde başlayan forumdaşlıkların arkadaşlıkların, nasıl dostluklara evrildiğini görebiliyorum.Umarım sevgimizi ve muhabbetimizi tabii ki dostlarımızı daha da arttırabiliriz.Şükran doluyum...
        Bazen fazla parfüm sıkınca kafa yapıyor böyle sayıklıyorum ... Geçer birasdan...

Yorum

• Merhaba,

Forumun açılmasında emeği geçen ve foruma davet eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.
          Öteki forumda da belirttiğim gibi "değişim zamanı gelmişse, cesaret, sevgi ve umutla adım atma zamanı gelmiş demektir." Herkese hayırlı olmasını diliyor, güzel sohbetlerin döneceği muhteşem paylaşımlar diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Kaan
          Son Düzenleme fragranstein; 21-01-17, 23:04. Tarafından yapıldı.
          http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

• fragranstein
            fragranstein Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Çok sağolun hoşbuldum İbrahim bey (umarım doğru tahmin etmişimdir) Estağfurullah, sizler gibi değerli insanlarla bir arada olmak benim için bir şereftir. Nazik karşılamalarınız için teşekkür ederim.

• Guest's Avatar
            Misafir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hoş geldiniz, tanışalım kaynaşalım konusuna da bekliyoruz sizi, iyi akşamlar

• fragranstein
            fragranstein Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Merhaba hoşbuldum Debussy, öyle bir başlık mı vardı hiç fark etmedim Tamam oraya da yazayım da tanışıp kaynaşalım bari, sözler sözlere parfümler parfümlere karışsın diyelim

• Orjinal yazı sahibi: guardian
          eksik kalmadı sanırım
          Allure kaldı nerdesin Duyguuuu...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kartaliçe
            Kartaliçe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Şebnem Hanım'da gelmedi sanırım henüz

• Orjinal yazı sahibi: Hanımeli
          Allure kaldı nerdesin Duyguuuu...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
          Ona da mail atmıştım ama görmedi herhalde. Eski forumda da uzun süredir yoktu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fragranstein View Post
            Merhaba,

Forumun açılmasında emeği geçen ve foruma davet eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.
            Öteki forumda da belirttiğim gibi "değişim zamanı gelmişse, cesaret, sevgi ve umutla adım atma zamanı gelmiş demektir." Herkese hayırlı olmasını diliyor, güzel sohbetlerin döneceği muhteşem paylaşımlar diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Kaan
            Selamlar Kaan Hocam. Sizi görünce düşündüm de, Bülent Bey'in mekanı da üyeler için ilginç bir tanışma mekanı gibi aslında

Yorum

• fragranstein
              fragranstein Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Selamlar Evet çok haklısınız. Orada o kadar güzel bir ortam var ki, yaklaşık 3 yıldır gidip geliyorum başka arkadaşlarla da tanıştık ama forumda bir sohbetimiz olmadığı için mağazada da çok bir şey konuşmadık açıkçası. Ama yönetici kadrosu ile tanışmamız ve Aysu hanım ile bayağı bir kaynatmamız ilginç bir gelişmeydi tabi. Her şeyden evvel sevgili Bülent Bey'in nezih ve samimi duygularla dolu mağazasındaki her karşılaşmanın güzel sohbet ortamları oluşturduğunu düşünüyorum. Sizler gibi değerli parfümseverler ile güzel buluşmaların ve paylaşımların olacağına da inancım tam

• Herkese merhaba ben de yeni forumu Hanımeli nden duydum ve koştum geldim
            Son Düzenleme pink pepper; 22-01-17, 01:12. Tarafından yapıldı.

Yorum

• camorr
              camorr Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hoşgeldiniz.

• Guest's Avatar
              Misafir Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hoşgeldiniz

• pink pepper
              pink pepper Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              teşekkür ederim hepinize Hoşbuldum.

• Ey sevgili forumdaşlar Öhö Öhö..
            Burnumuz tıkalı, öksürüğümüz bol olsa da uzakta uzağa takip ediyoruz herhalde forumu.öhö
            Evli olmak ta böyle bir şey bizim hanım benim 2 -3 katım hasta olsa gıkı çıkmıyor, biz erkekler “oy anam oy” durumuna geçiyoruz.Tabii bu arada forumda bana hiç şurup vermedi ,üstümü örtmedi yani..Öhö Öhö..
            Hele o Cantona yokmu umrunda bile değiliz…Açmadı gitti spliti…Umuttan zaten tırsıyorum…Nedensiz..Debussy desen tekin değil zaten..
            Canım Matrai dubai şeyşi sürprizi yaptı da keyifler paris oldu yani..öhö..
            Ya böyle işte sevgili günlük ,kalbin kadar temiz bu sayfayı….

Yorum

• kuzukardes
              kuzukardes Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Teşekkür ederim...Bu arada arkadaşlarda genel bir salgın hastalık hali varmış Altuğ'dan öğrendiğime göre..Herkese acil şifalar diliyorum..Hemen iyileşelim...Sonra da gelsin fıslar gitsin fıslar...

• kuzukardes
              kuzukardes Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              ozan hocam ,sen de bizim kahrımızı çekiyorsun ya , ne desem boş:-)

• Guest's Avatar
              Misafir Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Haha yok ya eğleniyorum yorumlarından . Geçmiş olsun bu arada, salgın var cidden. Cantona'nın suçu yok, daha kuralları yayınlamadık ve kategori açılmadı Mustafa ne yapsın .

• Selamlar

Yeni forum hayırlı olsun

Yorum

• Hayırlı olsun yeni forum emeği geçenlere teşekkürler yeni katılım yapabildim..

Yorum

• matrai
              matrai Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Tarkan hocam hoşgeldin

• Hoş buldum dostum çok güzel ve samimi bir forum olmuş umarım hep böyle devam eder.

Yorum

• Merhabalar,
              herkesi burada görmek ne hoş,
              emeği geçen herkese teşekkürler
              bu kez nickiimi farklı seçtim,
              ​​​​Gofretten sıkıldim :-)

Yorum

• promesta
                promesta Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hoş geldiniz, bu arada Velouria where is my mind ile beraber en sevdiğim pixies parçalarından birisidir

• Kartaliçe
                Kartaliçe Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hoşgeldiniz

• Velouria
                Velouria Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hoşbulduk arkadaşlar!

promesta çok doğru bir tespit burada Pixies seven birini görmek ne hoş
            İşleniyor...
            X