Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Özet Anlatım

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Özet Anlatım

Arkadaşlar 3 gündür süre gelen olaylardan herkes muzdarip işin aslını aslında birde benim ağzımdan duymanızı istedim çünkü açıklama bekleyenler oldukça fazla

Şişeli satış kuralları başlığında başlayan olayların çıkış yeri eski Admin debussy dir. Kendi yazdıkları kuralları benim değiştirip yolladığımı sanarak infial yaratmaya kalkmış fakat olayın aslı o şekilde olmadığı ve metinde en ufak bir değişiklik yapılmadığı herkes tarafından teyit edilmiştir. Bu konu kapandı derken benim koleksiyon fotoğrafımdan yola çıkılarak bir kaç parfümün tester olduğu ve beni bu parfümlerin satışını yapmakla itham etti ve bunu benim onda telefon numaram olmasına rağmen ve sürekli görüşmemize rağmen forum üzerinden yapmayı tercih etti ve daha önceki konuşmamızda bu kişiye o parfümlerin gerçek fotoğraflarını atmama rağmen. Bu konu hakkında da toplu olan fotoğrafı yine foruma attım herkes gördü. Bu olayda bittikten sonra bu sefer Jardin d amalfiyi kapaksız görmüş sen tester parfümün splitini mi yapıyorsun diye ordan başladı saldırmaya onun kutulu kapaklı fotoğrafını koyunca o konuda kapandı. Bu sefer kaça aldım kaça sattığıma döndü olay yazmış olduğu tüm parfümlerede kaynak göstererek tek tek yanıt verdim. O da bitti bu sefer adminlik olayına filan geldi mesele ikili görüşmeye ve telefon konuşmasına dayandırdı bunu kanıtlayacak bir belgem yoktu.Buna ragmen saldırıların ardı arkası kesilmiyordu telefonlarıma da bir türlü cevap vermiyordu. Ortalık biraz sakinlik kazandıktan sonra tekrar aradım yine açmadı whatsapptan müsait olmadığını yazdı onunla sakin sakin konuşmak istediğimi söyledim 2-3 saat sonra arayacağını söyledi bu seferde. Gece oldu telefonla konuştuk sakin bir dille bu tür olayların foruma aksettirilmemesi gerektiğini yapılanın yanlış olduğunu vesaire gibi şeyler konuştuk en sonunda haklı olduğumu söyleyip özür diledi ve bu şekilde bir şey yapmayacağına söz verdi. Dedik birlik beraberlik mesajı verelim forumda bu konuda fikir birliğine vardık. Daha sonra foruma girdiğimde batuhanın başlığını gördüm bizim olay kapandı yeni bir olay başladı onada açtığım başlıktan ana konuyu günceleyerek cevap vermeye çalışıyordum. Daha sonra eşim bir mesaj yazmış o başlığa hiç kimseyi hedef almadan sadece kendi yaşamış olduğu olayları yazmıştı okuyan bilir. Batuhan bu sefer eşime saldırmaya başladı ve bende orda film koptu çünkü hayatta en değer verdiğim şey eşim ve kızımdır o ana kadar sakin olan ben bir anda otokontrolümü kaybettim herşey amacına ulaşmıştı zaten amaç sorgulamak değil kışkırtmak ve insanların gözünde itibarımı zedelemekti. Arkasından daha gece konuşup ve anlaştığımız benden özür dilemiş ve bir daha bu şekilde bir şey yapmamaya söz vermiş olan Debussy yine harvey nicholstan tester filan aldığımı söyleyerek iddia bile demiyorum çünkü çocuklar bile güler harvey nicholsun tester sattığına pis bir çamur ve iftira atarak olayları iyice çıkılmaz bir boyuta getirmişti.Benim açımdan telefon açtığımda da eşimin yazdığı mesajda kul hakkı yazısını kaldırması karşılığında kendi postunun silineceğini söyledi. Ben kimseyle kısasa kısas yapmam tehdit etmem tehdit edilmekten hoşlanmam elimde bir gücüm varsa bunu kullanırım ki kullandım bu laftan sonra komple forumu kapattım.

Tester meselesine gelince her koleksiyonerin olduğu gibi evet benimde elimde bir kaç tester var. Ama bunların ne satışını ne de splitini yaptım.Zaten splite katılan arkadaslara da splitin o anki kurallarına göre tüm splittler sahiplerine siseli ve kutulu olarak gönderilmiştir. Bir Allahın kulu ben şişeli haketmiştim bana şişeli kutulu parfüm gelmedi bunun yerine dekant şişeli yada tester parfüm geldi diyemez. Elimdeki tester parfümlerin akıbeti de; benden dekant alanlar bilirler ki onlara çeşitli miktarlarda koklamaları amacıyla hediye parfüm yollarım. Bunları içimden gelerek ben yaparım. Vermiş oldukları paranın karşılığında değil. Bu hediyeleri de bana alışverişlerim karşılığı hediye olarak gelmiş tester parfümlerden veririm. Bu konuda kimsenin aklında ufacık bir şüphe dahi kalmasın artık.

Arkadaşlar şunun farkına varalım ben bu forumu bana hakaret edilsin, tehdit edileyim, yerden yere vurulayım, itibarım yerden yere vurulsun ve ben sinir hastası olayım diye açmadım. Ticari amaçla açmışım da bilmem neymiş te neyse ne kardeşim senin bunu sorgulamaya hakkın yok. Olamaz da... Varsa bu şekilde bir düşüncen çeker gidersin Bülent Uzel forum kursa koşa koşa gidip üye olursun aslan uzay parfümeri dersin ama... Evet bende dekant satıyorum, satmaya da devam edeceğim, split yapıyorum yapmaya da devam edeceğim. Parfümler benim, satış imkanı benim istediğim parfümü istediğim yerde istediğim kişiye de satarım. Kimseye zorla bir satış yapmıyorum. Kimsenin kafasına silah dayamıyorum gelin benden parfüm alın diye. Bugüne kadar en az 10000 şiseye dekant dolduran ben bir tane bile olumsuz yorum almayan, sipariş verenin defalarca aldığı, memnuniyetle, güvenle arkadaslarına tavsiye ettiği ben kimseden bu zamana kadar bu parfüm sahte, gerçek değil gibi bir ihtam bile duymadım, siz de duymadınız. Ama her zaman bu böyle değil midir? "Meyve veren ağaç taşlanır." Bu forumun temel yapısı ben oldugumdan dolayı forumu çökertmek isteyen kişilerin temel direğini hedef almaları kadar doğal birşey olamaz. Çünkü matrai ve cantona yoksa forum zaten bitmiş demektir. Bunun da herkes bilincinde.

Bu konu hakkında hala da acaba mı diye şüpheniz var ise ve inanmamakta ısrar ediyorsanız sizin bileceğiniz iştir. Bu konu burada kapanmıştır. Bunun üzerine hala daha yorum yapmya kalkmayın.

Bu forumda amaç "sadece parfümleri konuşmak ve koklamak olacaktır." Herkes bu bilinçle yorumlamaya ve koklamaya devam etsin lütfen.

İşleniyor...
X