Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Makedon adlı kullanıcının Sözleri Hakkında

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Makedon adlı kullanıcının Sözleri Hakkında

Alınan Karar için Teşekkür Ederim
    Son Düzenleme Freeoud; 08-02-17, 03:38. Tarafından yapıldı.

Hocam Makedonun üyeliği bu sabah silindi

Yorum

• Cihan mert
      Cihan mert Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hocam burdan yazmıycaktım ama konuyu kitlemişsiniz. cvb yazayım dedim

Hocam sizden bikaç defa deneme amaçlı decantlar alıştım hatta son alımım yüklü olmuştu. gerek decant lar gerekse yanında incelik ile göndrediğiniz hediyeler şöyle söyllyim 15 lt yakın koleksiyonum var biçok parfüm kokladım ve hala kokluyorum. sizden aldıklarımın bir kısmı şişeli bitipte sonradan şişeli almaya gerek duymadıklarımdı. ve sizden gelenlerin tümü benim nezdimde orjinaldir. çünkü birçoğu bildiğim kokuydu farklılık yoktu. ticari amaçla kurduğunuz konusuna gelince değindiğiniz üzre kimseye zorunlu bişey satmıyorsunuz. bugün kendi stoğumla bende istesem çok rahat decant satışı yaparım ama bununla uğraşmakta bi zahmettir. sizin bi kazanç varsa benim inancım sonuna kadar haklı bi kazançtır ki baktığımız zaman satışını yaptığınız parfümün fiyatı ve ml hesaplamanızda şişe vs masraflarından sonra ne kalabilirki dediğim gibi bu zahmetli işinizden kazanıyrsanızda haklı bi kazançtır. ayrıca çok samimiyetimiz olmasa dahi bikaç temasımızda ve formdaki durşunuzdan yanlış bir insan olmadığınıza inanıyorum. bence forma sahip çıkın. kimsenin bişeyler söylemesi asıl olan gerçekleri örtemiyor.sizi tanıyan tanıyordur emin olun

Bende aynen katılıyorum. Altuğ Beyle defalarca alışverişimiz oldu, benim de sipariş menümde de daha önce kullanıpta tekrar şişe almaya gerek duymadığım kokular vardı velhasıl bir yanlışa rastlamadım. Karşılaştığım özen ve nezaketti. Kıbrıs'ta ana akım parfümlerin flankerlerini bile bulmak işkenceyken, sayesinde 50'den fazla Nil kokuyla tanıştım ki Ada'nın en zenginleri bile böyle bir imkana sahip olmamıştır.
    Ne kafama silah dayandı ne de maddi olarak suistimal edildiğimi düşündüm. Çok teşekkür ederim

Yorum

Birkaç gündür olanlardan tamamen bihaber ara ara girip bazı yorumları okuyordum. Neler olup bittiğini yazılanları hala da bilmiyorum ama şurası açık ve net ki ;
      Biz insanlar birbirimizi sevmeyi,birbirbirimize saygı duymayi hiç ogrenemiyecegiz. Daha şu basit forumlara bile sığmayan bizlerin savaşları zulumleri Amerika'yı bilmem daha neleri elestirmesi ne kadar ironik değil mi

SM-N7505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Eyvahlar olsun, yine mi?

Yorum

İşleniyor...
        X