Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kokuyorum.net ile ilgili

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kokuyorum.net ile ilgili

Arkadaşlar üzülerek öğrenmiş bulunuyorum ki kokuyorum.net isimli parfüm forumumuzun domain süresi düşerek bir başkası tarafından alınmış ve şu anda foruma ulaşım sağlanamıyor. Bu olağanüstü süreçte elimizden gelen desteği koşulsuz ve şartsız verebileceğimizi forum admin, yönetici ve sahiplerine iletir geçmiş olsun dileklerimizi paylaşarız

Geçmiş olsun. Domain fırsatçılarını da kınıyorum...!!!
    estefanyen

Yorum

Üzücü olmuş...Geçmiş olsun..Umarım sorunu çözebilirler..

Yorum

ilk düşüncem domain tüccarlarının işi olduğu yönündeydi fakat hiçbir domain tüccarı who is i boş bırakmaz. Sonuçta kazanç sağlaması için ona ulaşılabilecek birşey bırakması gerekir. Sanırım forumda daha önceden problem yaşayan ve intikamını bu yolla almak isteyen fakat çok büyük bir emek hırsızlığı yaptığının farkında olmayan gereksiz ergen kafalı adamın biri. Yazık günah onca emeğe ne geçecek eline şimdi

Yorum

Ben de diyorum kokuyorum.net e neden giremiyorum diye? Herhalde güncelleme yapılıyordur diye düşünmüştüm. Büyük geçmiş olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai
            ilk düşüncem domain tüccarlarının işi olduğu yönündeydi fakat hiçbir domain tüccarı who is i boş bırakmaz. Sonuçta kazanç sağlaması için ona ulaşılabilecek birşey bırakması gerekir. Sanırım forumda daha önceden problem yaşayan ve intikamını bu yolla almak isteyen fakat çok büyük bir emek hırsızlığı yaptığının farkında olmayan gereksiz ergen kafalı adamın biri. Yazık günah onca emeğe ne geçecek eline şimdi
            Altug hocam domain muhabbetini çok bilmediğim için soruyorum, ozkokuyorum.net olarak devam edilemez mi bu aşamadan sonra? Yani ordaki postlar üyeler hatta aktif splitlerin bilgileri silindi mi yoksa baska bir adrese taşınabilecek mi şuan durum nedir.

Yorum

• matrai
              matrai Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Yedekler vardır muhtemelen. Ama indexler ve forum adının oturması aylar alır. Çok büyük sıkıntı

Bu tarz hobiye dayalı bir forumun bu şekilde yok olması gerekçen üzücü, inşallah en kısa zamanda iyi sonuçlar alınır

Yorum

KARALARIN_CEMAL Ben de aynı şekilde iki gündür neden ulaşamıyorum diyordum hatta başka bir üyeye mesaj yoluyla ulaşım noldu diye sormuşluğum bile oldu. Geçmiş olsun diyorum elimden başka bir şey gelmiyor.

Yorum

Çok geçmiş olsun..

Yorum

Domain süresi dolunca düşme periyoduna girer. Sizin domainin dolma süresi ayın 8 i . Bundan sonra bir 2 ay gene extra ücretle domaini alabilirsiniz. Siz şu anda alamıyorsanız domaininiz çalınmış durumda. Şu anda gözükende domaini firma kendi park etmiş sizin domaini alma imkanınızın olması lazım. Yani domaini başkası alması için süresi dolduktan 80 gün sonra başkası alabilir. Başkası almış çalınmış gibi de gözükmüyor
                  Son Düzenleme alikaptan; 11-02-19, 04:41. Tarafından yapıldı.

Yorum

Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun. Severek takip ettiğim, seviyeli, güzel bir forumdu. Neler olup bittiği ya da nasıl çözüm bulunacağı konusunda bir fikrim yok, ben de buradan öğrendim. Umarım eski postlar/paylaşımlar bir kayba uğramadan, büyük emeklerin verildiği bu site tekrar açılır. Bu hobiye ait benzer forumların, böyle bir olayda destek yazısı yazması da çok güzel bir davranış...

Yorum

Çok yazık hakikaten 4 yılın emeği boşa gitmese keşke(::

Yorum

çok üzücü durum inşallah hal çaresine bakılır sorun hallolur.
                        aslında direkt süre bitti parayı veren devam etsin durumu olmaması lazım

Yorum

Bildiğim kadarıyla domain süresinin açılmasına daha var zaten siteye girdiğimizde yenileme açılıyor ve tıklayınca eski sahibinin bilgileri gerekiyor. Bir arkadaşıma sordum eski domain sahibini bulurlar ise sorun çözülür dedi.

Yorum

yazık olmuş yani, ben bu iki siteyi severek takip ediyordum, parfümhobisi kaldı sadece

Yorum

İşleniyor...
                            X