Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MFK Lumire noire

Yorum

• Jacques Bogart - Furyo
      Şu yağmurlu ve soğuk günde beni ne de güzel ısıttı

Yorum

• Bond No 9 Dubai Emerald. Sanırım keşfedilememiş bir deri parfümü. Özellikle safran ve gülün deriye verdiği derinlik oldukça güçlü. Oriental yapısı onu Dubai serisindeki en Dubaili parfümlerden biri yapmaya aday.

Yorum

• Hermes Bel Ami Vetiver... sözün bittiği yer...
          estefanyen

Yorum

• Creed - Aventus

Yorum

• Galop d'hermes-kor alım değil kör uçuş yaptım.

Yorum

• Bugün iki deri parfümü hakkında yazayım...
                Knize Ten;
                Cuir Cannage’ın tatlılığı, Lonestar Memories’in çiçeksiliği, Cuir d’Ange’ın parlak derisi ile bolca Civet-Castoreum ikilisini desteği ile Chypre Palatin’in kana, iliğe, ete, kasa ve akla bürünmemiş hali. Ruh? İkisinde de sonuna kadar!!! 1920’lerde dünyaya düşmüş bu varlığa not vermek büyük bir günah olur. En iyisi şişeyi karşıma alıp bayağı bir mitoloji okumalı...
                Black Suede Intense;
                Sedir ve meşe talaşlarına destekçi vetiver ile yarı karanlık odunlar, bol biber ve kakule, odunsu-baharlı paçuli ve hayvansal sentetik reçinelere batırılmış yan sanayi siyah polyester astarlı süet...
                Bir gün yüreği kor gibi için için yanan bir adam çıkar; X’i kral tacıyla, nereden geldiğini unutmuş piyasa zenginciği Monarch’ı da o fiyat etiketiyle beraber aynı anda bir kafa darbesi ile indirir... Anassss...

Knize Ten ile beraber bana insanlığın en ilkel materyallerini ulaştırıp yoldan çıkaran baykalbul hocaya teşekkürü bir borç bilirim. Fena bir iş geliyor...
                Son Düzenleme Makedon; 23-11-18, 20:13. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Frederic Malle - Promise; çürümeye ve alkolleşmeye başlamış elmanın muhteşem bir gül ile harmanlanması. Hafif paçuli ile biraz daha topraksı hissiyatlı üstad Dominique Ropion’un başyapıtlarından. Yıllar yıllar sonra bu parfüm en iyi gül parfümleri arasına girecek.

Yorum

• Jovoy Private Label

Yorum

• Akşam Cartier - Declaration d'un soir ile devam ettim.

Yorum

• İssey Miyake İntense. Bu koku Bvlgari Aquayı andırdı bana. Jaques Cavallier belli ki eski yaptığı kokudan kopya çekmiş. Bvlgari Aqva ve Kenzo Jungle karıştırsam tam da bu koku çıkar gibi bir his var içimde

Yorum

• Fan di Fendi Extreme- Bence buradaki deri kullanımı Galop 'dan daha başarılı. Daha yumuşak ve kadifemsi bir koku.

Yorum

• Lagerfeld
                            Lagerfeld Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Deri, vanilya, sümbül... Nasıl gözümden kaçmış bu benim.

Listeye eklendi. Teşekkürler.

• TF Tobacca vanille

Yorum

• Bond No 9: New York Amber; Fascinating

Yorum

• Chanel Bleu Edt

Yorum

İşleniyor...
                              X