Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• PDM Pegasus.

Yorum

• Bugünkü misafirimiz ve özlenenlerde bugün: Tom Ford Tuscan Leather

Yorum

• Jovoy private label

Yorum

• Bleu de Chanel - EDP - Freş, freş, freş...İstanbul'un ayak kokulu, terli, metrobüslerin ve metroların iç mekan havasına karşı en etkili panzehir. Bitiş evresindeki tütsü ve ahşap çok çok iyi dengelenmiş/gizlenmiş; freşlik devam ederken yavaş yavaş palazlanma isteğindeki tütsü ve ahşap notaları kavunlu freşlikten bir tokat yiyip tekrar alt bölgelere sıvışıyor :-) Ve her zaman olduğu gibi özelikle bayanlar bu freşliği/temizliği seviyor. Bazen gerçeklik hâkikatı böyle enseliyor işte :-)..yapacak birşey yok :-)

Yorum

• Lagerfeld
            Lagerfeld Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Noktasından virgülüne kadar tereddütsüz katılıyorum.

Yerden yere vuruluyor bu parfüm ama şişesinden büyük işlere kalkıştığı artık biliniyor.

• protectedsugar
            protectedsugar Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            ...aynen...

• Libra
            Libra Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Gerçekten seviyoruz😊Bu parfümü bir arkadaşımın üzerinde duymuş ve çok beğenmiştim.

• Güzel bi resmi kıyafetin üzerine
          The Merchant Of Venice Pure Leather

Güzel bir deri karşılıyor sizi meyvemsi bi tatlılık var godolphine benzettim ben

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Dolu dolu bir hafta sonu

Anatoline parfümleri ve Initio Oud For Greatness denemeleri muhtemelen pazartesi secerelerini çıkartıp yazarım. Anatoline özellikle 2 tanesi oldukça etkileyici. Şimdilik bu kadar

Yorum

• Terre D'Hermes 2008 bugün tercihim
              estefanyen

Yorum

• Tom Ford Tuscan Leather. Kullanılabilir designer ayarında güzel bir deri yorumu.

Yorum

• Haftasonu gezmesi. Kot pantolon tshirt ve deri mont kombinine 10 fıs Kemi - Hayat. Bana deri hissiyatı veren bir yapısı var. Çok keyif verici.

Yorum

• Pryn Turkish Leather. Kullanılan deri çok özgün değil bence. Parfümü farklı kılan anason ve tatlı notalar. Tatlılık,derinin köşelerini yumuşatmış ama anasonla aram pek iyi olmadığı için çok etkilenmedim. Parfüm kötü gibi bir anlam çıkmasın eşim de ben de fena bulmadık. Bulunabilirliğini göz önüne alınca çok da peşine düşeceğim bir parfüm olmaz ama orjinal ve kaliteli bir koku profili var.

Yorum

• Prada L'Homme.

Yorum

• Tf London
                        Karakteri olan farklı kuru odunsu baharatlı özgün bir parfüm. Fark edilirlik ve kalıcılık da iyi.
                        Son Düzenleme Forsy; 10-11-18, 19:21. Tarafından yapıldı.

Yorum

• DAVİDOFF ZİNO (1992 BATCH)
                          ——————————————-
                          Yenilerle uzaktan yakından alakası yok.Lavanta vur kaç taktiğiyle yerleşip sahneyi paçuli,sandal ve gül ağacına bırakıyor.Orta ve dip notalarıenfes.Benim diyen nişleri attım çöpe sayesinde.Vanilya kullanımının padişahıdiyebilirim.Vanilya kullanımı Davidofflarda hemen hemen benzer.Benzer bir kullanım Relaxtadavar.Topraksı paçuli,sert sandal,mayhoş gül ağacının arasına çiçeklerle destekli ustacayerleşmiş.
                          Parfüm öncelikle çevrenin yorumları ile alınıpkullanılmaz.Parfüm bir karakterin kimyasal ,tinsel ve kültürel dökülüşüdür.Parfüm seçerken etkialtında kalmadan koklaya koklaya kendini yani aradığını kesin olarak bulursun,bulduktan sonradaonu yıllarca bırakmazsın,gerçek parfüm merakıböyle oluşur,kişinin ömrü boyunca kullandığıparfüm sayısı 3ü 5i geçmez,ayrıca parfümün yaşıbaşı yoktur.ZİNO ya gelince maskülen parfümdünyasının bana göre efendilerinden birisidir..birbaşyapıttır…

Yorum

• Chypre Palatin

Yorum

• L homme Ultime

Yorum

İşleniyor...
                              X